Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell egy macskát szobatis...

Hogy kell egy macskát szobatisztává tenni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 01:15
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Én ugy tudom, mindig ugyanoda pisil, tehát kell neki egy tálca macskaalommal fix helyen., és akkor mindig odamegy.

NEkem nyuszim és hörcsögöm volt, magatol oda ment mindig, ahol eloszor pisilt. Mikor kellett neki, elkezdett szaglaszni, es megkereste a pisis helyet, és oda pisilt.:)

2011. nov. 21. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kinézel a lakásban egy nyugodt helyet, kis zugot, ahová leteszed a macskaalmot a magas falú(!) tálcában.

Lehetőleg olyan helyre, ahol nem zavarnak téged az esetleges szagok. Megmutatod a cicának, hol van. Mi azt csináltuk, hogy miután evett, odavittük/-kísértük, majd a mellső mancsait megfogva, kaparó mozdulatokat végeztettünk vele az anyagba.

Megszaglászta, aztán legközelebb már oda is piszkított. Aztán később mindig, sose pisilt máshová. :)

2011. nov. 21. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is úgy működött, hogy egy helyre raktam az almot, egyszer odavittem, megmutattam neki, és azóta használja. Nem nehéz rászoktatni.
2011. nov. 21. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
vannak olyan macskák akik soha nem pisilnek más helyre de vannak akiket soha nem lehet megtanítani ...vagy ha megtanítod nem tudsz benne bízni hogy tényleg oda pisil-e!!De amúgy kiraksz egy helyre egy alom tálcát tele alommal és ha lehet nem mozgatod és átrendezed az alom helyét!!! Mindig belerakod az alomba és majd belepisil...ha nem oda pisil akkor odaviszed a pisijéhez és megszagoltatod vele majd rácsapsz a fejére hogy tudja ezt nem ide kellett volna :)
2011. nov. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!