Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha dobozba újságpapírt tépkede...

Ha dobozba újságpapírt tépkedek abba is elvégzi a dolgát a macska? Vagy ki mit javasol, homok, föld, esetleg? Mivel a közelben sehol sem találtam cica almot.

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Az újságpapír egyáltalán nem jó. Inkább homok, vagy föld, de a legjobb a bármelyik nagyobb üzletben beszerezhető macskaalom. Annak kevésbé van szaga és higiénikusabb.. A macskaalomhoz, ha tudsz, szerezz be alomlapátot is. :)
2011. nov. 21. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tescóban ha már jártál akkor ott is van a fressnapfban is van de ha egyik se jó akkor ott a homok:)
2011. nov. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Na ezt nehezen tudom elképzelni, hacsak nem faluban laksz egy kisbolttal... mindenesetre csak az alom a jó megoldás, a többi csak szenvedés de átmeneti megoldásnak megteszi a homok is
2011. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Te hol a fa..zba laksz,az Everest-ten?
2011. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
akkor föld!
2011. nov. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ir országban élek egy kis faluban. nem vagyok kíváncsi a paraszt véleményekre és a trágár szavakra! Nagyobb bevásárlóközpontba meg azért nem juttok el mivel nem rég költöztünk ki és autónk még nincs bár nem hiszem h bárkinek is magyarázkodnom kéne. a segítőkész válaszokat viszont köszönöm.
2011. nov. 22. 17:31
 7/8 anonim ***** válasza:
A homok átmenetileg jó, de naponta cserélni kell, és ha a macska mindig is benti cica volt, akkor figyelj rá, mert ha fertőzött a homok, könnyen elkaphat valamit. Ha tiszta helyről van, akkor ez a probléma nem áll fent, de tényleg naponta legalább egyszer ki kell cserélni az egészet. Nagy ritkán én is használok, de tény, hogy az alom praktikusabb. Viszont a papírt felejtsd el, semmire se jó. Ja, és keress egy műanyag tálcát, vagy egy rossz lavórt, a doboz átázik, csak bajlódnál vele. Ha elkészült az új alom, tedd a végles helyére, és rakd bele a macskát, utána tudni fogja, hogy az ő helye.
2011. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a homok megfefelő csak olyan apró szemcsés hogy széthordhatja a lakásban. de piszkítás szempontjából tökéletes. régen mikor még nem voltak macskaalmok, ezt használtuk a cicáknak.
2011. nov. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!