Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon szeretni fogom a fiú...

Vajon szeretni fogom a fiú macska után a lány macskát is?

Figyelt kérdés
mindig is nagy macska bolond voltam.utoljára egy fiú cicám volt aki 7 éven át volt jó barátom, de 1 hónapja elment. a szüleimmel úgy döntöttünk hogy kapok egyet, de tudom hogy nem fogja helyettesíteni, azonban mégis szeretném én is.a legnagyobb gondom viszont az hogy már csak kislány cica volt és félek hogy nem tudom majd őt megszeretni. tudnátok valami tippeket adni, hogy mit csináljak mégis?
2011. nov. 21. 16:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Ha nagy macskabolond vagy, akkor valószínűleg a következős is szeretni fogod, ugyanis valószínűleg toxoplazmózisban szenvedsz.

Ez egy parazita ami befolyásolja az agyműködésed, ezért rajongsz a macskákért.

2011. nov. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Egy macskát általában egy másik szokta követni"


Ehhez hozzátenném, teljesen mindegy milyen nemű. :)

2011. nov. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy benne biztos, akkor inkább ne tarts macskát. Legalábbis most még nem, hiszen csak most ment el a másik. Talán idő kell még, hogy nyitott lehess egy új barátra. Egyébként meg az új cica úgysem lesz ugyanolyan mint a régi. Nekik is más-más személyiségük van, mint az embereknek. Lehet, hogy bújós lesz és szereti majd ha simogatják, de az is lehet, hogy épp az ellenkezője. Ez pedig nem a nemüktől függ. Csak akkor hozzátok el, ha úgy érzed, akármilyen is lesz, tudod majd szeretni, mert tök mindegy milyenek, mindegyikük megérdemli a szeretetet.
2011. nov. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Én is így voltam! volt 4 fiú macskám, mind elvesztek, v meghaltak...és most kaptam egy kislányt!

Sokkal szerethetőbb mint a fiú, hagyja magát simizni, jobban hízeleg, több egeret fog, nem csavarog el...stb:)

2011. nov. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
54%

Nekem meg lány macskáim voltak eddig, de meghaltak, eltűntek. Az utolsó a legkedvesebb kb. 2 hónapja tűnt el, már 8 éves volt, nálunk született , az anyjával és a lánytestvérével voltak az én cicáim.

Most 1 fiú és egy lány kölyökcicám van, mindkettő nagyon szerethető, imádnivaló cica.

2011. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elso valaszolonak: amugy te normalis vagy???? Vagy teged tamadt meg egy parazita!


Valasz a kerdere: imadni fogod :)) Nekunk csak lany cicaink voltak eddig, de most idetevedt egy fiu is. O tartozkodobb, mint a lanyok voltak, bar az is lehet a hatterben, hogy o mar felnott! Kiscicanal attol is fugg mennyire fog buni, hogy mennyire "ajnarozod". A mieink nagyon szeretik a simit, es ki is kovetelik :)

Jo cicazast!

2011. nov. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
buni=bujni :)
2011. nov. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak egy észrevétel: életem során már jópár macskánk volt, és észrevettük, hogy a lánymacsekok inkább a fiú családtagokért voltak jobban oda, a fiúmacskák pedig fordítva. Valahogy, mintha jobban kedvelnék az ellenkező nemű gazdi "szagát". Érdekes, de nálunk ez mindig így volt.
2011. nov. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utólagosan is köszönöm a válaszokat : ) már másfél hónapja van velünk a kis manó, és imádom. bár szerintem nem engem tart elsődleges gazdinak hanem apukámat, mert hozzá ragaszkodik a legjobban észrevételeim szerint. csak a megsértődik rá akkor jön hozzám :,D de még így is és minden rosszaságával együtt zabálnivaló. az egész család imádja.
2011. dec. 28. 09:58
 10/11 A kérdező kommentje:

"egy parazita ami befolyásolja az agyműködésed, ezért rajongsz a macskákért"


nem tippelek hogy a te agyműködésedet mi befolyásolja...és ezek szerint engem több vírus is megtámadott, mert ugyan ennyire rajongok az összes állatért(kivétel ez alól az amelyik két lábon jár és nyelvet beszél) ;):))

2011. dec. 28. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!