Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Azota is ilyen véres váladék...

Azota is ilyen véres váladék folyik belöle, lázas és egész nap csak fekszik. Mit csinálhatnék szegénykémmel? Elvetélt a cicuskám?

Figyelt kérdés

azota is ilyen véres váladék folyik belöle,lázas és egész nap csak fekszik.mit csinálhatnék szegénykémmel?

Szerintem az egy éves macskám terhes lett. Nagyon bujt és mikor kiscica hangot adtam ki keresgélt. és nagyon nyalogatta a kutyámat. Egyik nap reggel korán kimentem és valami érdekes folyadék folyt a nemi szervéből és mikor lehajoltam a pulcsim lógóját megharapta és elkezdett huzni a helye felé oda mentem vele befeküdt, kijöttem ö is kijött. Aztán mikor délután hazamentem az udvar közepén egy érdekes valamit találtam ami hasonlított egy kifejletlen kiscicához.


2009. máj. 11. 20:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal vidd orvoshoz!!!!!!!!!!!
2009. máj. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ORVOS!!!!!!!!!!!
2009. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha még él szerencsétlen, akkor kérlek ne hagyd tovább szenvedni. VIDD ORVOSHOZ!

Az, hogy vemhesülni hagytad nagyon nagy gondatlanság, hogy nem tudtad, hogy mi van vele a második hiba és az utolsó, hogy ilyen helyzetben nem viszed orvoshoz, már megbocsájthatatlan. Nagyon remélem, hogy életben marad szerencsétlen.:((((((((((((((

2009. máj. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
oké persze de marha drága macska volt és tenyészteni szerettük volna,ezért nem lett ivartalanitva.a másik dolog meg nem vettük észre h terhes lett,mert egyszer csak meghizott ppicit és annyiban maradt.szzoval lehet h nem is fejlödött ki teljesen és ugy halt meg?
2009. máj. 11. 21:44
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Már bocsánat, de te "kedves" kérdező milyen állattartó vagy, ha ahelyett, hogy szó szerint rohannál az orvoshoz azzal a jószággal inkább ide irogatsz, meg még kommenteket küldesz és mosakodsz???!!! Főleg ha neked csak az számít, hogy "rohadt drága macska volt(???)"??? Bocsánat, de rettenetesen felháborít az ilyen!
2009. máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az előző vagyok ismét és helyesbítenék a rohadt helyett marhát írtál! Pardon! De szerencsétlenről már úgyis múlt időben beszélsz.... :-((((
2009. máj. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy "tenyésztőnek" kicsit konkrétabban kellene reagálni a dolgokra.
2009. máj. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
86%

Szeretem ezt az oldalt, mert sok jó tanácsot olvashatunk itt, és a kérdések is nagyon érdekesek, úgy általában.

De felfgohatatlan számomra, amikor minden perc számít (ráadásul tenyészteni kívánt drága cica!), vérzik az állat, láthatóan beteg, és úgy gondolja valaki, innen megoldható a dolog!?

Csak az állatorvos tud segíteni, vagy tanácsot adni!

Egyébként is egy tenyésztő, ebben helyzetben nem tesz fel itt ilyen kérdést, hanem rohan az orvoshoz vele!

Viszont azt sem értem, hogyan lehet fajtiszta cicát tenyészteni az udavaron, szabadon, hogy ne legyen kitéve másfajták kénye-kedvének?!

Remélem sikerül felépülnie a cicádnak:)

2009. máj. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy ez az egész csak valami rossz ízű vicc volt. Ha tényleg igaz, akkor viszont egy állatvédelmi törvényt megsértő - következésképp állatkínzó - felelőtlen szaporítóval van dolgunk. Nehezen tudom elhinni, hogy ennyire bunkó emberek vannak, de előbb utóbb mindenkit elér a feljelentés és büntetés.
2009. máj. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bocsika.de nem volt semmi baja.csak megsértette a popiját.és nem kell lehordania senkinek,de a pénz nem számít meg ilyenek.az Epi is számít és olyan aki nem ismer ne osszon mer szájba csapom.ennyi.és igen kedves vagyok.szóval ennyi.
2009. máj. 20. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!