Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy uj macskam, milyen...

Van egy uj macskam, milyen nevet adjak neki?

Figyelt kérdés
2008. márc. 23. 08:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ fiú vagy lány?

Fiú mondjuk Gazsi vagy Tóbiás esetleg Yockey

Lány:Kitty vagy Luca esetleg

2008. márc. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
...esetleg Kelly
2008. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Bocsi:DElfelejtettem odairni.LANY
2008. márc. 23. 08:26
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat, tesomek is igy voltak.. Van egy hofeher macskajuk, es elneveztek kormosnak.. :D:D, masik ismerosom pedig floppynak hivja a macskajat..:D, olyat keress ami kapcsolodik hozzad. :)
2008. márc. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt válogathatsz kedvedre!

2008. márc. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szrintem a lány cicának naon szép név a Szeszy.

Az enyémet konkrétan csengének hívják.

Mindenképpen legyen belle sz vagy cs betű mert ha hívod akkor jól fel tudnak figyelni erre a hangpárosra.Legalábbis én így tudom...Üdv.:Bea

2008. márc. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány cicáim nevei: Duci (mert kis szőr pamacs volt mikor kaptam) Pötyi (mert tarkabarka) de volt már cicánk aki Pöcök volt. Nagymamám általában minden macskáját Cirminek nevezi el. Iagz volt neki egy akit Nácinak hívott, na ne történelemből eredő náci kifejezést értsétek rajta hanem valami név becézett formája volt, legalábbis ezt mondta a mamám mikor megkérdeztem. Ismerősöm cicája Grafit a színe után.
2008. márc. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szia! Az én cicámat ugyan Schuminak neveztük el (az autóversenyző után, mert akkor még nem tudtuk, hogy lány:)), de igazából csak Sum-sumnak, Susunak szólítjuk vagy a kislányom pl. Sumedlinek nevezi.
2008. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!