Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miből tudhatom, ha egy macska...

Miből tudhatom, ha egy macska depressziós? Mik a jelei?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én csak gyanakszom a depresszióra, de néhány éve az akkor már felnőtt kandúrom hetekre teljesen leblokkolt. Külön szobába kellett költöztetni, mert egész nap csak feküdt összegömbölyödve. Alig evett, éppen csak ment a wc-re, és máris visszafeküdt. Olyan szomorúak voltak a szemei, hogy még orvoshoz is elvittük, mert azt hittük fáj valamije. Teljesen használhatatlan volt szegényem. Aztán egyszer csak fogta magát, felkelt és azóta sem csinált ilyet szerencsére.
2009. máj. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedvetlen és nem érdeklődik semmi iránt. Nem eszik vagy csak keveset, nem mozog. Nem dorombol, nem szereti a símogatást, csak eltűri. Nálunk is volt ilyesmi, gyorsan örökbefogadtunk még1 cicát, hogy legyen társa és így megoldódott. Remélem Nálatok sincs komoly gond és hamar megoldódik. Esetleg játszatok vele kicsit többet, hátha segít.
2009. máj. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem hiszem, hogy nagy gond lenne, csak feltűnt, hogy a cicám mintha kicsit kedvetlenebb lenne. Csomót fekszik, nem virgonckodik annyit mint pár hónapja. (Akkor alig lehetett "lelőni".) Viszont szoktuk kergetni egymást, ha játszani akarok vele azt általában észreveszi és mindig partner, nagyon jól elvagyunk, csak kicsit átment tatásba. Egyébként 10 hónapos. Viszont ma vettem neki egy játék kisegeret, egy óráig azzal játszott, dobálta, és ha elvettem tőle forgolódott és "prüttyögött". :) És reggelente mindig dorombolással ébreszt, szoktam sokat simogatni, csak anyum is megemlítette, hogy mintha kicsit fura lenni.

2009. máj. 13. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!