Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám rászoktatni a...

Hogyan tudnám rászoktatni a cicát, hogy a nagydolgát is az alomba végezze, ne a virágcserepekben?

Figyelt kérdés
Pár napja kaptam egy cicát. Nagyon aranyos. A problémám az, hogy a kisdolgát szépen az alomos tálcában végzi, de a nagyot sajnos virágcserepekben. Már tőbb virágomat levert és a kiszórt föld is problémát okoz. Hogyan tudnám rászoktatni, hogy ezt is az alomba végezze?
2011. nov. 27. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

a virágföldre permetezz citromlevet és/vagy borsot.


a macskák utálják a citrusfélék szagát.


utána szerintem a nagydolgát is az alomba fogja végezni.

2011. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az se rossz, ha köveket teszel a cserepekbe. Mutatós, a föld se szárad olyan gyorsan ki. Ha nem tud kaparni, szerintem nem megy oda.
2011. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Léteznek távol tartó spray-k, az kipróbálhatod, de szerintem is tegyél köveket a cserébe a növény körül.

Én amikor láttam hogy kapar a macs, futottam vele a tálcára. Nekem így sikerült odaszoktatni.

2011. nov. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!