Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek lemondjak a 3...

Szerintetek lemondjak a 3 napja el tünt cicámról?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért mondanál le? Macskák örökké kóborolnak. Nekem volt olyan, hogy 1 hét után tért haza. Vadásznak, csavarognak stb...Persze lehet baleset, vagy hasonló, de az állatodról ne mondj le.
2011. nov. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Attol félek hogz mi is befogadtuk meet,kóbor volt akkor más is befogadhatta és ha megetetik ott marad.Persze nagyon reménykedek benne hog haza jön demég nagyon pick kb 2-3 hónapos lehet.Nagyon aggódom érte!!!
2011. nov. 27. 12:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Én megértem, hogy nagyon meg vagy ijedve, de ne írd ki naponta kétszer ugyanezt. Itt senki nem fogja neked tudni megmondani, hogy hazamegy-e a cicád. Mégis honnan kéne tudnunk? Megnyugtatni tudlak, igen, hazamegy. Így jó?
2011. nov. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És ha hazamegy, tartsátok lakásban, pláne ha ilyen pici. Nem is értem, ilyen kicsinek kiengedtétek/kiraktátok? Vagyy hogy szökött el?
2011. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem kiraktuk hanem alergiásak vagyunk rá a testvéremmel és egyépként van normális háza kint!!És nem fázik kint és nagyon szeretjük!!
2011. nov. 27. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!