Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elhunyt macskám után sikerült...

Elhunyt macskám után sikerült egy "ugyanolyat" szereznem. Majdnem ugyanolyat. Külsöleg úgy néz ki de sokkal kedvesebb, bújósabb. De van egy szokása ami nekem fura. Amikor felveszem elkezdi nyalni az arcomat, de a családból csak az enyémet. Miért?

Figyelt kérdés
2008. márc. 24. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy macskának kilenc élete van, lehet, hogy a reinkarnációja a réginek, és így szeretné a tudtodra hozni, hogy ő az.
2008. márc. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A reinkarnáció szép elmélet,lehetséges.

Az elhunyt macskád visszatért hozzád.

Vigyázz rá, kérlek!!!

De adj neki másik nevet,ne az elöző macskádét,az nem lenne helyes.

2008. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
A macskák a legérdekesebb háziállatok szerintem. Lassan másfél éve elköltöztem otthonról, de hetente többször haza nézek. A cicánkat én neveltem fel, a mai napig aaz én hangomra rögtön előkerül. Volt hogy szóltak otthonről, hogy nincs meg a mcska. Haza szaladtam párszor kiáltottam neki egyből előjött. A cicák soksztor kiválasztanak egy valakit acsaládból aki nekik a legfontosabb, nálad is talán ez lehet:-)))
2008. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3%
Reinkarnáció??? Szép is lenne hinni benne, akkor tán a mikulás is van, aki az égen szálldogál és bemászik a kéményekbe? Ugyan már legyetek racionálisak, minden macska külön egyéniség csak a rá jellemző viselkedéssel, ha egyszer elpusztult akkor annyi, nincs többé. Max. akkor lenne tök ugyanolyan ha klónoznánk.
2008. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egész más van a dolog hátterében. Az pedig az állatok igencsak fejlett empátiakészsége, ami messzemenően nagyobb az emberénél. Érzi a cicád, hogy nem csak egy macska neked, hanem annál fontosabb, érzi, hogy Te jobban szereted őt, mint a többiek. Ezért viselkedig Veled megkülönböztetetten. szvsz
2008. márc. 29. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Annak, hogy a cicád nyalogatja az arcodat, egészen egyszerű oka van. Amikor jól érzi magát valahol, azonnal elkezd mosakodni. Amikor kismacskaként a testvérei meg az anyja mellett volt, ösztönösen ment, hogy egymást is tisztogatták. Mivel erősen kötődik hozzád, ezzel a kedves gesztussal fejezi ezt ki Neked. Az első cicám szinte újszülöttként került hozzám, cumiztatni kellett, és mivel én voltam a pótanyukája, cumiztattam pipettával:) Na ez benne annyira megragadt, hogy még 2 éves korában is ébredtem arra éjszakánként (mindig velem aludt:) ), hogy cumizik a nyakamon:) Tök aranyos volt. Azóta sajnos már nincs velünk, de ezek azok a dolgok, ami miatt nem fogom őt elfelejteni.
2008. márc. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!