Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó lesz neki télen kint? LENT

Jó lesz neki télen kint? LENT

Figyelt kérdés
van 7 macskám. nem fognak megfagyni?3 nagy és 4 kicsi az egyik a 3 közül az anyjuk (ivartalanítva van már.)Pincébe mennének vagy a kerti házba vagy a a kutyaólba ami tele van pléddel meg szivaccsal meg takarókkal ugye nem fognak megfagyni?Normál válaszokat légyszives előre is köszönöm:D
2011. nov. 30. 17:57
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Nyugi, én cicáim is kint vannak, ha van megfelelő helyük, ahova elbújhatnak a hideg elől, akkor nem lesz gond:)
2011. nov. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. dec. 1. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Még ha takaró nem lenne akkor is megmaradnának. szélvédett helyen összebújva kibírnak mindent. De elég ha éjjelre kerti házba bemennek, arany életük lesz. az én cicám is csak este kérdezik be a kazánházba
2011. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jó lesz nekik kint :)

Úgyis összebújnak, meg ha takarók vannak az elég jó meleg!

Az én cicáimnak kibéleltem hungarocellel a házukat és tettem bele törölközőket :)

2011. dec. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De széna nekik is jobb lenne mint a kutyáknak! :) Az melegebb mint a takarók.
2011. dec. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó előtti!

Én is ugyan így csináltam:)))

2011. dec. 4. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akkor szerzek szénát pluszba:)
2011. dec. 4. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!