Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskanevek? (nőstény macska)

Macskanevek? (nőstény macska)

Figyelt kérdés

Ha minden igaz karácsonyra vagy jövő tavaszra kapok egy macskát. Már eddig volt 2. Egy kandúr és egy nőstény. Most is nőstényt kapok majd.

Névajánlatok?


A válaszokat előre is köszönöm!


2011. nov. 30. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem mondok konkrét neveket, mert szerintem az Utónévkönyben sokat találhatsz a lánynevek közül is egy nőstény macsek számára valót; csak azt javaslom, amit olvastam valahol - és magam is megtapasztaltam a saját macskámon-, hogy a cicák (névként is) valamiért nagyon szeretik a magas hangrendű szavakat, különösen azokat, amelyekben sok "i" betű van.
2011. nov. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nevezd Józsinak. Kapott már lánymacska Józsi nevet. :-DDD


Komolyra fordítva a szót, úgy ahogy az első írta sok I legyen benne.Lili, Milli, Süti, Cicó, Micó, Cicu. I és a C-s szavakat főleg ha mind a kettő benne van az adott szóban könnyen megjegyzi és hallgat rá. Volt olyan macska aminek simán Cica volt a neve.

2011. nov. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Értem. A válaszokat köszönöm!

A szomszédom nőstény macskáját meg Endrének hívják. (bár egyáltalán nem is hallgat rá csak arra hogy Cica)

2011. nov. 30. 19:37
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem legyen kíra vagy puding... esetleg mogyi :)
2011. nov. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
én az angol neveket szeretem, az én macskám neve Missy, nagyon hallgat rá :) papámét meg "Trészi"-nek neveztem el, nemtudom hogy írják :D angol oldalon nézegettem neveket egyébként mikor megkaptam a macskát
2011. nov. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én cicámat CUCINAK hívják... :)
2011. dec. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sziszi
2011. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Gazsi :D
2012. aug. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!