Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Oltás után elszökött, visszajö...

Oltás után elszökött, visszajöhet még?

Figyelt kérdés
A lány cicám 5 éve lakik velünk, még kicsi volt mikor kaptuk, most oltattuk be. Eddig nem volt semmi probléma, de azután mintha megsértődött volna elment és nem jött vissza már 6 napja.
2011. dec. 2. 10:54
 1/10 anonim ***** válasza:

Kerestétek?Lehet,hogy csak valamelyik szomszédban van!

Reméljük,hogy hazatér!

2011. dec. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőstény macskánál ez az idő sok. Elképzelhető, hogy befogadták valahova, akkor egyszer fel fog bukkanni, sőt akkor is, ha valamilyen ok miatt megsérült, és most nem tud lábra állni. A macskák hihetetlenül szívósak, sok mindent túlélnek. Nagyon kicsi az esélyed, hogy még látod, remélem előkerül. Bármennyire is szívtelennek hat, de olyan macskát, amelyik kint van, nem szabad nagyon megszeretni, mert "fogyóeszköz". Nagyon sok veszély leselkedik rá, és ha megszereted, akkor nagyon fáj az elvesztése. (Jómagamnak is mondom ezt az elvet, de nem sikerül betartanom, sok macsekot sirattam már.)
2011. dec. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kerestük is, meg amint hallja, hogy kinyílik a garázsajtó rögtön fut, mert ott kap enni (igaz, el tudja tartani magát, mert jó vadász), de most még erre sem jön elő, hívogattuk, de semmi. Elég barátságos volt, bár tartózkodó. Az oltás előtt 3 héttel lett ivartalanítva, akkor itt maradt, pedig az nagyobb fájdalom számára.Nem értem miért tűnt el.
2011. dec. 2. 11:13
 4/10 anonim ***** válasza:
Egy macskának nagy területe van, 6 km-re is el tud kóricálni, ez természetes náluk.
2011. dec. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
meglesz, ne aggódj. jártam már úgy, hogy elmentek, majd kéthét mulva visszajöttek tök dagadtan.
2011. dec. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mindnekinek köszönöm, remélem tényleg hazatalál. Még nem jött haza, de mindig van remény.
2011. dec. 5. 19:55
 7/10 anonim válasza:
Na?
2011. dec. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ma hazajött! Úgy örülök, mikor hazaértem kint ült a teraszon :)
2011. dec. 8. 22:57
 9/10 anonim válasza:
Örülök, reméltem, hogy így lesz, sok boldogságot egymáshoz a továbbiakban.. :)
2011. dec. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Happy :))))
2011. dec. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!