Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális ha egy cica csak...

Az normális ha egy cica csak száraztápon nevelkedik? Mást nem eszik meg.

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 17:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az én cicám sem eszik meg mást max a nyers húst és már 17 éves szóval nem él attól kevesebbet:)
2011. dec. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fiú cica vagy lány? Ivartalanított? Ha fiú, akkor tudok adni egy tippet, amit ha kipróbálsz, valószínűleg megeszi majd a tasakos macskaeledelt is.
2011. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Az én cicám pedig pont a száraztáp miatt halt meg! :(

Anyukámék vigyáztak rá, mindig csak a szárazat ette szinte, és egy idő után nem tudott már rendesen pisilni, ha tudott is, akkor véreset. Elvitték az állatorvoshoz, aki azt mondta, hogy a csak száraztápon való nevelés okozta ezt a húgyuti elzáródást, és sajnos már nem lehetett megmenteni, el kellett altatni szegényt. :( 2 éves volt..... :(( valahogy pedig muszály rászokatnod normális cicakajára is, vagy maradékra

2011. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Fiú cica és 10 hetes.
2011. dec. 4. 18:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor még nagyon kicsi, később bármi változhat. Árulnak olyan öntetet, amit szeretnek a cicák, ha ezzel kicsit lelocsolod az ételt, amit adni akarsz neki, azt megkedvelheti.
2011. dec. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Utánna nézek az öntetnek köszi a segítséget.
2011. dec. 4. 19:05
 7/11 anonim válasza:
próbáltad már hogy össze kevered s szárazat a rendessel? kicsit undin néz ki, de pl. egy ismerősöm cicusa csak úgy eszi meg, úgy szereti :)
2011. dec. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A száraz tápot előbb utóbb megunja. Adj neki egy kis házi kaját, tejes kenyeret, vagy csak simán tejet. Ha laktóz érzékeny, akkor hasmenése lesz tőle, ezért akkor azt szokták csinálni, hogy a tejet vízzel hígítják. Nyugi, attól nem lesz hasmenése. Állatorvosunk tanácsolta, meg a szakirodalomban is olvastam erről. Adhatsz még főtt répát, valamint külön macskáknak és kutyáknak szoktak árulni csirke hátát, lábát a hentesüzletekben, vagy ahol a vágott csirkéket árulják, és ezt megfőzheted neki.
2011. dec. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A száraz tápot előbb utóbb megunja. Adj neki egy kis házi kaját, tejes kenyeret, vagy csak simán tejet. Ha laktóz érzékeny, akkor hasmenése lesz tőle, ezért akkor azt szokták csinálni, hogy a tejet vízzel hígítják. Nyugi, attól nem lesz hasmenése. Állatorvosunk tanácsolta, meg a szakirodalomban is olvastam erről. Adhatsz még főtt répát, valamint külön macskáknak és kutyáknak szoktak árulni csirke hátát, lábát a hentesüzletekben, vagy ahol a vágott csirkéket árulják, és ezt megfőzheted neki. Nagyon jó dolog a macskaeledel, de néha nem árt kicsit változatosabbá tenni az étrendjét.
2011. dec. 5. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
21:07-es én is úgy adom nekik mert máshogy nem akarják megenni és sikerült::D
2011. dec. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!