Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Talaltam egy kiscicat es...

Talaltam egy kiscicat es serult a labacskaja segitene ha bekotnem?

Figyelt kérdés
noszoval befogatam egy cicat , es serult neki a hatso labacskaja .... mar bevan gyogyulva csak nincs neki rajta szor es nemis nagyon meri letenni .... segitene hogy ha bekotnem neki vagy mit kelene vele csinalni ?
2011. dec. 4. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem meri letenni, akkor az nincs gyógyulva, sőt. El kéne vinni állatorvoshoz. Vagy ha nem ér neked annyit, akkor legalább egy menhelyre.
2011. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudja mozgatni a lábát?

Ha igen akkor lehet hogy megrepedt a csontja, vagy még fáj neki a sérülés.

Ha nem nagyon mozgatja, lehet hogy eltörött.

Ha tudjátok nézessétek meg egy dokival.

2011. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hat nem tores van neki , hanem mintha valami megharapta volna neki a tappancsat es nincsen neki karmai rajta
2011. dec. 4. 21:07
 4/6 anonim ***** válasza:

Röntgen szemed van? Harapástól könnyen törhet, repedhet belül bármi.


Ha nem teszi le a lábát, akkor fáj neki.

Ha fáj, akkor nem gyógyult.

Ha nem gyógyult, akkor orvos.

2011. dec. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet. hogy valahova beszorult,ott sérült meg. Mutasd meg orvosnak, mert a kiszakadt karmok helye begennyesedhet.
2011. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bekötés ez esetben nem segít. Jobb elvinni megnézetni az állatorvossal. Ha nincs rá pénzed, vagy nem áldoznál rá, akkor figyeld a cicát. Ha látod, hogy csak egy picit is dagad a hátsó lába, akkor el kell vinni dokihoz. Vagy dobjátok össze barátnőkkel, macskaszerető emberekkel a pénz. Egy próbát megér. Az enyémnek is volt hasonló problémája, csak a karmok megmaradtak. Meggyógyult saját magától, vagyis hát amikor végre sikerült levadásznom a cicát (csak akkor nem bírtam megfogni), akkor ahogy hozzáértem a lábához, egyből kifolyt az a rengeteg genny. A macska is szemlátomást jobb hangulatú volt. Kinyomkodtam neki, mivel ha már úgyis folyik.. és utána elakartam én is a dokihoz vinni, de már nem engedte. Gondolom ráunt, hogy nyomkodom neki. Szerencsére magától helyre jött. Csak ő már picivel több, mint 6 hónapos volt volt. Ha a tied még pici, akkor nem biztos, hogy olyan szerencsés lesz, hogy egyedül is rendbe jön.
2011. dec. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!