Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Múlt héten befogadtam egy 5...

Múlt héten befogadtam egy 5 hónap körüli cicát, másnap el is mentünk dokihoz. Nagyon kis puffadt volt a hasa. Kaptunk féreghajtót, de nem láttam ürülni semmit. Mennyire kéne ennek látványosnak lennie?

Figyelt kérdés
És a hasa még mindig olyan pufi, pedig a doki azt mondta, hogy javulni fog. De a 2. negyedet még nem szabad beadnom:S Lehet, hogy nem hatott? Vagy más baja van? Szerintetek kell aggódnom? Amúgy játékos meg eszik szépen. Jövőhéten is megyünk orvoshoz az oltás ismétlése miatt, de nem szeretnék addig idegeskedni...

2011. dec. 5. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
A haspuffadás lehet az alultápláltság miatt is,eszegessen iszogasson rendesen kis vitamint szedjen és rendbe fog jönni!!!!
2011. dec. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szerintem egyszerüen el van hízva,az nem lehet?

ha lehet,akkor viszont van gazdija(ez legalábbis erre vall),csak valamiért -talán azért mert macska és macskából van,tehát olyan,mint a macskák általában- és elkóborolt...a macska nem olyan,mint egy kutya...az képes elkóborolni és ha kell,akkor vadászni is egérre,patkányra,erre-arra...

2011. dec. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a székletét nem vizsgáltad át alaposan, nem biztos, hogy észreveszed. És nem egy-két nap alatt fog "látványosan" javulni, mert a férgességen kívül a "szemét" ennivaló is okoz olyat. Pár hét alatt csoda kis állat lesz, hidd el. Nekem is van egy utcáról mentett cicám, mikor idekerült, olyan könnyű volt, mint a lepke. Egy év alatt hízott két kg-t, izmos, erős cicó lett belőle.
2011. dec. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hú, köszönöm a gyors válaszokat!:)

Elhízva biztos nincs mert olyan kis zörgőcsontú a hasát leszámítva. Eszik-iszik rendesen, játszik sokat, akkor szép türelmesen várok:) Mindenesetre a 2 hét elteltével megkapja a 2. negyedet is.:)

2011. dec. 6. 06:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!