Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem baj ha a macskám csak a...

Csiivii kérdése:

Nem baj ha a macskám csak a száraz eledelt eszi meg?

Figyelt kérdés
Brit kék perzsa macskám 3éves lány nem eszik húst csak szárazat eddig evet de akkor is csak alutasakos pedigreel húst de most meg megint nem eszik szerintetek ez bja?
2011. dec. 6. 16:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát baj,nem jó ha csak szárazat eszik,akár milyen minőségű..ha nem eszik alultasakost akkor próbálkozz felvágottakkal párizsi sonka vagy májkrém vagy csirke mell főzve máj vagy vese a fehér részeket kikel vágni és kockákra vágni aztán kb 5 percig főzni....
2011. dec. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ja,az én cicám ezeket ette,24 évet élt!!!!!!
2011. dec. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát én elég hülyeségnek tartom, hogy egy macskát főtt hússal etessünk, igaz, hogy szobacica, de az én macskáim mindent megesznek. Szerintem azért nem eszik csak tápot, mert nagyon válogatósra lett nevelve. Hosszú távon nem jó, ha csak tápot eszik.
2011. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De elég nagy baj. Sajnos a legtöbb száraztáp hústartalma 0 körül stagnál, és könnyen el is hízhat tőle a macs, tehát jó lenne, ha beleerőszakolnál valami mást is. Próbálj ki több konzervet/alutasakosat, mert nekem konkrétan hihetetlen, hogy nem szereti, az enyémek megőrülnek érte : ) Ha nem jön be vegyél neki csirkehúst/májat, ha azt se eszi meg, ott valmi gond van ..
2011. dec. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg baj? Én úgy tudtam, ha elegendő folyadékot vesz magához, nem gond ha csak száraz tápot eszik.
2011. dec. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!