Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem ehetnek a cicák...

Lizi 40 kérdése:

Miért nem ehetnek a cicák sertéshúst főtt vagy sült állapotban, anatómiai felépítésük miatt, vagy?

Figyelt kérdés
Kutyás voltam sok éven át, már valamit kezdek kapisgálni a cicák etetéséről, de erre a kérdésre szeretnék érdemleges választ kapni. Előre is köszönöm.
2011. dec. 7. 12:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Az enyém 5éves.Semmi baja.Pedig mindig kap sertést.Ilyenről még nem is hallottam ez igaz?
2011. dec. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hibás a kérdés. Nyersen nem ehetnek, főzve igen. Nyersen ugyanaz az ok, mint kutyánál.
2011. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 7. 13:16
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
Az enyém nyersen is kap.
2011. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
75%

Nyersen tilos nekik adni.


[link]

2011. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
12%
De nam, azzal etetem,csak ha azt csinálok,a mócsingok amiket levagdosok,az az övé.1kgnál kb ez egy kisebb marék
2011. dec. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
16%

[link]


A kóbormacskák is párolt egeret fognak,meg pácolt verebet.

Ezt a baromságot.:-))

Azért nem szabad,hogy vedd meg a drága tápokat!!

2011. dec. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
5-ös, bocsánat hogy ilyen jelzővel illetlek, de köszke. 2 csodálatos 3 hónapos kis cicát itt hagyott nekem a cicamamájuk, már kajába becsempészve féregtelenítettem őket, prémium hamival etetem, de valami saját konyha főzésűt is ki kell nekik találnom (amibe sok a tápérték) mert a "gatyám is rá megy" a select gold és royál caninra!
2011. dec. 7. 13:48
 9/18 anonim ***** válasza:
89%
Azért nem szabad nyersen, mert a sertés hordozhatja a halálos Aujeszky betegséget. Igaz, hogy több éve nem bukkantak Mo-n fertőzött állatokra, de azért jobb a biztonság szerintem.
2011. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Szóval a 76% vagyok.Rosszul tetted fel a kérdést,és mindenki félremagyarázta.

A macska mindent megehet,csak nem szoktak neki húst sütni.De a túróstésztától a leveszöldségig minden maradéjból kaphat.Most fognak megkövezni.Még a linkelt szakértő oldal is azt mondja,hogy nyersen is ehet bármilyen húst,hiszen húsevő, és a természetben is nyersen találja,csak a tápforgalmazó cégegnek érdeke,hogy meghülyítse a cicatartókat.Megijessze ,hogy vedd meg a tápjait.

[link]

Képzeld el a XXI.században a vírussal fertőzött üzleteket,ahol embereknek ilyen húst árulnak.

A szalmonelle előfordulhat,de Te is megnézed,hogy nem veszel magadnak lefáradt húst.

2011. dec. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!