Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet, hogy fekete...

Mitől lehet, hogy fekete koszos hatású foltok vannak a macska szája körül és az orránál? /Nem náthás. / Bőrbetegség lehet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Hát ha ez nem veleszületett foltok,akkor miért nem viszed dokihoz?Ennyit nem érdemel a cicád?
2011. dec. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igazad van. Már nem egyszer vittem állatorvoshoz, ha láttam, hogy beteg vagy valami nincs rendben. De most úgy érzem, nincs olyan baj, legalábbis remélem. És akárhányszor vittem, sok pénzembe került, amim most nincs elegendő. Főként, ha egy egyszerű megoldással megoldható ez a probléma, akkor nem szeretnék erre költeni.
2011. dec. 9. 06:16
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Ok,hogy nincs pénzed,de a cicádról gondoskodni kell....ha majd gyereked lesz akkor sem lesz pénzed,el sem viszed dokihoz?Max 5 rugó,ennyit nem ér az a szerencsétlen?..mert lehet,hogy beteg,ő nem tud beszélni!!!!!!
2011. dec. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem gombásodás véletlenül? Az enyémnek egy nyirkos helyen lett meg a cicája, és az az idő alatt kijött a szája környékén a gombásodás. Lekapartam neki, meg amint a cicákat előhozta, és nem maradt azon a nyírkos helyen,elég gyorsan el is múlt neki. Lekaparom, és fertőtlenítem. Esetleg ha ugyanolyan, mint ami volt is, akkor arra nem kapnál krémet, kenőcsöt? Azzal bekenhetnéd neki.
2011. dec. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem is gomba,házilag nem tudom mit tudsz vele csinálni,állatorvos irna fel rá kenőcsöt.válassz másik állatorvost.a mienket macskanáthával ás rühvel 4300 Ft-ért kezelték ki.esetleg ha lírnád melyik városban laksz,lehet valaki tudna ajánlani olcsó,mégis jó állatorvost.
2011. dec. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Elvittem állatorvoshoz. Atka okozta a fekete foltokat. Amit, ha lekapartam újra előjött pár nap alatt. Azt mondta az állatorvos, hogy most nagyon sok cicát vittek ezzel a panasszal hozzá. Szerinte ez az enyhe, párás idő kedvez ezeknek az élősködőknek. Advokad cseppet adott rá. Tehát, ha bárki is hasonlót tapasztal a cicáján, gondoljon erre is. Az Advokad csepp kiirtja a bolhát, kullancsot, férgeket, tetűt, atkát,stb. Véren keresztül szívódik fel. Amúgy köszönöm a segítő hozzászólásokat.
2011. dec. 14. 05:55
 7/10 anonim válasza:
Szerintem meg kosz, mert mindenbe beleszagol.
2011. dec. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Először én is arra tippeltem, de terjedt. Egyre nagyobb felületet kezdett beborítani, és amit lekapartam újra visszajött pár nap alatt. Bár megnéztem mikroszkóppal, látok-e valami mozgó élőlényeket, de nem. Várok, ahogy az orvos mondta, 3 héten belül el kell, hogy múljon. Bízom benne.
2011. dec. 15. 08:31
 9/10 anonim ***** válasza:
lentingo
2022. ápr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

remélem jól van, ha lejon a fekete akkor nem borhiba.

Utolsó voltam

2022. ápr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!