Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ettől lehet baja a cicámnak? :O

Ettől lehet baja a cicámnak? :O

Figyelt kérdés
A macskám szó szerint eszi a hajamat..mikor alszom..meg mindenhonnan össze szedi a hajszálakat és most, hogy jött az alomból ..a fenekéből egy hajszálon egy ürülék darab lógott..megpróbáltam kihúzni de nem jött ki nem is erőltettem nehogy valami kárt tegyek benne..levágtam, de a hajszál még mindig benne van..ki fogja kakilni vagy doki?!:S
2011. dec. 14. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Szinte biztos, hoyg ki fog jönni.

Egy cserépbe ültessetek neki füvet, azt szeretik enni, kell is az emésztésükhöz. Egyrészt amit lenyelnek, a gyomrukban lévő szőrgombócba tapad, ezzel segítve a kiöklendezését, másrészt ahogy eszik, csiklandozza a torkukat, ez elősegíti az öklendező reflex beindulását. Lehet, hogy a hajadat is emiatt eszi.

2011. dec. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

elég ha mindig levagdosod és végül kikakilja.

a hajadra este vegyél "hálósapit" és mindig ha hajatszárítasz vagy hasonló, akkor söpörd fell gyorsan a lehulló darabokat..

2011. dec. 14. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem kelsz fel rá? :D Szerintem aludjon a cicus másik szobában.
2011. dec. 14. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet bizony!
2011. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:D
2011. dec. 15. 00:08
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a sok értelmetlen válasz már fáj...

Igen, lehet baja!

1x majd kap 1 vakbélgyulladást vagy egy szépen "megfordul" a gyomra és viheted műttetni...

Elég sok dolog kisülhet belőle, de hidd el, mind a cicának fog fájni...

2013. febr. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már leszokott erről a rossz szokásról :D nem is emlékeztem rá csak most, hogy megnéztem :D
2013. febr. 24. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!