Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A közeljövőben egy kölyökmacsk...

A közeljövőben egy kölyökmacskát szeretnék magam mellé venni. Általánosságban véve a kandúrok, vagy a nőstények a szelídebbek, a bújósabbak, a ragaszkodóbbak (ivartalanítás után)?

Figyelt kérdés
2008. márc. 27. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nincsen különbség a két ivar között, ha ki is vannak ivartalaítva. Szerintem az a lényeges, hogy milyenek a kölyök szüleinek a tulajdonsága és, hogy hogyan neveled fel. Amúgy már kölyök korban lehet látni nagy vonalakban a macska jellemét sok esetben. És ezt nem fog nagyon megváltoztattni, ha ivartalanítjuk. Ha egy kandúr macskát kb. 2 éves kora után ivartalanítasz ne hidd, hogy utána majd lenyugszik, tapasztalat.
2008. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2008. márc. 27. 14:34
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ivartalanított kandúrom is és egy lánycicám is- szintén ivartalanítva. Nálam a kislány hízelgőbb, de lehet, hogy igaza van az előttem lévő hozzászólónak, hogy az alaptermészetükből fakad inkább.
2008. márc. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Ha a 23.ker(soroksár)közelében laksz,és egy fekete fehér lány cicus megfelel akkor tudok adni :D 3-4 hetes most,lassan amjd lehet elajándékozni... XDXD Am van 6 cicánk,5 lány 1 fiú.A lányzók nálunk bújúsabbak :)
2008. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Újpesti vagyok, és legkorábban csak május eleje-közepe felé tudok cicát vállalni (új albérlet, a mostaniban nem lehet).

Köszönöm a válaszokat, ezek alapján a nőstények egy fokkal ideálisabbnak tűnnek.

2008. márc. 28. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ivartalanított kandúr macskám van. Eleinte nem engedte, hogy ölbe vegyük meg ilyesmi. Most 12 éves és már küln kéri, hogy vegyük fel, foglalkozzunk vele. Vénségére megszelidült.:) Addig se volt vad. Mindig is nagyon barátságos volt. Csak nem olyan bújós-kiscicás.:)
2008. márc. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!