Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 5 hetes kismacskát hogy...

5 hetes kismacskát hogy bolhátlaníthatok?

Figyelt kérdés
5 hetes kislány cicáról van szó. Irdatlan sok bolhája van, fogalmam sincs, hogy honnan, de elképesztő. Az egész kis teste tele van velük. Sürgős megoldás kéne, mert ennyi bolha már ránk is ártalmas lehet.előre is köszönöm
2009. máj. 18. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Elmész a legközelebbi állatpatikába, és felteszed ugyanezt a kérdést. Adni fognak megfelelő szert hozzá.
2009. máj. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyire sürgős ne ide tedd fel a kérdést hanem már menj is állatorvoshoz, állatpatikába vagy állatkozmetikába. Ott tudnak válaszolni neked. Remélem rendbe lehet hozni.
2009. máj. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azzal kezdtem, hogy bolhaűző samponnal megfürdettem, úsztak kifele belőle a bolhák, de mindet ez nem szedi ki persze, csak tűzoltásnak jó, míg beszereztek valamit amit kell. Mi elmentünk neki frontline-t venni. A spray formájú biztos, hogy a kicsire is használható, bár készülj fel drága. Viszont mivel a macska kicsi valószínűleg többször elég lesz rá.
2009. máj. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2009. máj. 19. 19:32
 5/6 anonim ***** válasza:
egy alapos fürdetés, bolhaírtós samponnal, utána pedig bolhapor. olcsóbb, mint a frontline, bár nem olyan tartós, érdemes hetente egyszer beszórni a cicust vele. csak utána nem szabad nagyon ölelgetni. (nálunk egyszer a fél lakás tiszta bolha lett, az egyik macskából lepetéztek az egyik szoba mellé. akkor bolhaporral szabadultam meg tőlük.)
2009. máj. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bolhairtó ampulla ez a leghatásosabb nagyon kicsi de az összes bolhának annyi
2009. máj. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!