Kezdőoldal » Állatok » Macskák » S. O. S éppen szül a macskám...

S. O. S éppen szül a macskám mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kibéleltem neki egy karton dobozt de nagyon nyávog és jön a kiscica!!!!!!!!!!
2011. dec. 19. 15:07
1 2
 1/13 andrás9604 válasza:
1 nyugodj meg :) kettő semmit...biztosítsd neki a helyet nekem mikor a macskám szült nem csináltam semmit elintézi a macska ezt egyedül is :)
2011. dec. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ha minden jólmegy maga tudja a dolgát,te a dolgodat megtetted,de ha látod,hogy nem megy neki,hívj gyorsan dokit...
2011. dec. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha sok pénzed van, lehet hozzá állatorvost hívni, aki megnézi, illetve a kicsiket is szemügyre veszi, vagy tud tanácsot adni. De alapjában véve nincs tennivalód. A kismacskáknak és a cicamamának is melegre (nem extrém) van szüksége, ebben tudsz esetleg segíteni. A nyávogás természetes, a szülés nem csak az emberek esetében fájdalmas folyamat. Sok sikert és nyugi!
2011. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A nyávogás normális ilyenkor,elvileg semmi dolgod nem lesz,csak figyelni a mamát,ha gond van,gyorsan hívj orvost!
2011. dec. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
csak ugyan azt tudnam mondani mint a tobiek ha vege van mond hogy sikerult es hany kis cica lett sok sikert
2011. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Urisen már a 2.-dik cica jön!!!!!Jó kellemes melegben egy takaróval kibélelt dobozban(akkorában,hogy bőven elfér)fekszik!!!!!Ja és köszönöm a válaszokat,remélem minden rendben lesz!!!
2011. dec. 19. 15:39
 7/13 anonim ***** válasza:
Húúú De szeretnék ott lenni! Mennyi cicus lett? Írd meg, légy szives, nagyon kíváncsi vagyok. Nekem 4 cicám van:)
2011. dec. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jaj bocs a késésért,5 CICA SZÜLETETT!!! MINDEGYIK ÉLVE!!!Most szopiznak,olyan cukiiiiik!!
2011. dec. 20. 20:54
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratula,akkor ahogy az öszönöknek lenni kell,ezekszerint az anyamacska tudja a dolgát...remek...akkor ne csinálj semmit,csak gyönyörködj a családban...
2011. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat,most alszik az egész család összebújva!
2011. dec. 20. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!