Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedden fogjuk elvinni ivartala...

Kedden fogjuk elvinni ivartalanítani a macskát, meddig tart ottmaradjunk v. hazajöjjünk? Kérjük-e hogy felébresszék vagy ne? Belehet-e menni vagy nem a műtőterembe? Mennyibe kerül? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Kandúr macska.
2011. dec. 25. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezek orvosonként változók. Maga a műtét nem tart sokáig, egy fél óra kb., viszont van ahol bent tartják egy kis megfigyelésre. Kérjetek ébresztést, mert én az egyik kutyámnál nem kaptam, és fél napig terelgettem, rohangáltam utána, hogy nehogy megüsse magát. Ha felébresztik őket, akkor is még néhány órát szédelegnek, de az már nem olyan vészes. A műtőbe nem hinném, hogy be lehet menni, ugye steril környezet kell. Hogy mennyibe kerül, az már nagyon változó, az adott orvos tudja megmondani.
2011. dec. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ami nagyon fontos! Amíg teljesen nem ébred fel és még szédeleg,se enni se inni nem kaphat. Félrenyel és megfulladhat.
2011. dec. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mindenféle képen kérj ébresztést 1000 ft

ha nem kap akkor órákig kóvályogni és elesni,megütni foglya magát!!!!!

2011. dec. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kedves első: Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok!

Kedves második: Köszi a választ és neked is Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok!

Kedves harmadik: Köszi a választ és neked is Kellemes Ünnepeket és Boldog Új Évet Kívánok!

2011. dec. 26. 09:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi délelőtt vittük el a cicánkat ivartalanítani, és délután már mehettünk is érte, de nem lehetett bemenni a műtőbe. Pár óra az egész, mi kértük hogy ébresszék fel, de teljesen kába volt, szegény azt se tudta hol van. Mikor hazavittük akkor is nagyon kába volt de 1-2 nap múlva már teljesen magánál volt :) De arra figyelj hogy ne piszkálja a sebét, mert akkor megint mehet az állatorvoshoz szegény. Teljesen meg fog változni, de légy mellette, hogy tudja, rád számíthat, nagyon meg fogja hálálni ha mellette vagy :) Ha van nálatok másik állat rajta kívül (pl: másik cica) ykkor azt ne engedd a közelébe!
2011. dec. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem megengedték, hogy annó bemenjek a műtőbe, de ha újra ott lennék, inkább nemet mondanék.. Nem volt valami príma az állatorvos, nem voltunk elégedettek vele, jó, mondjuk az ivartalanítás sikerült. De engem eléggé megviselt a látvány + sajnáltam a cicát (mozgott a lába, amikor belevágott, hogy kiszedje a "golyót", mintha még nem aludt volna teljesen..)
2011. dec. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!