Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék venni ilyen cicát?

Hol tudnék venni ilyen cicát?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy cicát a (kis)lányomnak.

kikötései:

-fajtiszta perzsa legyen

-max. 6 hónapos legyen

-koromfekete

-hím

-rendelkezzen törzskönyvvel

Eszközök (kefe, hám...) megvannak hozzá. Nem gond az se, ha nem tenyésztőtől van, csak a fenti 'paramétereknek' megfeleljen. Gondos gazdi lenne, abban biztos vagyok. Régóta vágyik már rá, és most végre megkapná, csak sehol se találtam ilyen eladó cicát. Ajánlanátok tenyésztőket, internetes hirdetéseket vagy egyebeket? Előre is köszi. :)


2011. dec. 26. 22:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Ez nem válasz a kérdésre, de sajnos nagyon sok cica van gazdi nélkül, szerintem sokkal jobb lenne ha egy gazdi nélkül cicát fogadnátok örökbe!
2011. dec. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
35%
elsővel sztem egyetértek
2011. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Egy nem fajtatiszta macska is lehet gyönyörű, nekem pl. egy félperzsa macskám volt, koromfekete gyönyörűség őt találtam kb 4hetes volt és nagyon hálás volt nekem, hogy befogadtam!
2011. dec. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenáron ragaszkodsz a fajTAtisztához, csakis hivatalos tenyészetből szerezz be. Ott garanciát vállalnak az állatért, mert lehet,hogy szaporítótól fele áron megveszed, de utána lehet,hogy sok tízezer forintod bánja. A korrekt tenyésztők előre felveszik az igényt és csak annyi kölyök lesz, amennyinek biztos gazdája van.
2011. dec. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát én több szemét tenyésztővel találkoztam, mint szemét szaporítóval.
2011. dec. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ezek mind egy gazditól vannak, úgy tűnik. Nem túl gyakori a fekete, ezt nézd meg, hátha tetszik. Édikének tűnik! :)
2011. dec. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2011. dec. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

[link]


Bocsi, hogy így darabokban küldtem a linkeket, őket találtam neked, remélem találsz nektek tetszőt. Jó cicázást! :)

2011. dec. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!