Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol tudnék venni ilyen cicát?

Hol tudnék venni ilyen cicát?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy cicát a (kis)lányomnak.

kikötései:

-fajtiszta perzsa legyen

-max. 6 hónapos legyen

-koromfekete

-hím

-rendelkezzen törzskönyvvel

Eszközök (kefe, hám...) megvannak hozzá. Nem gond az se, ha nem tenyésztőtől van, csak a fenti 'paramétereknek' megfeleljen. Gondos gazdi lenne, abban biztos vagyok. Régóta vágyik már rá, és most végre megkapná, csak sehol se találtam ilyen eladó cicát. Ajánlanátok tenyésztőket, internetes hirdetéseket vagy egyebeket? Előre is köszi. :)


2011. dec. 26. 22:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Megnéztem a www.expressz.hu-n érdemes nézelődnöd ott szokott a legtöbb lenni:

[link]

2011. dec. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Tessék: menhelyes, nem tudom, hogy 6 hónapos-e, szerintem 1 éves: [link]
2012. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
1. vel én is eggyet értek meg így fajtatiszta meg minden féle eszköz hozzá sztem r**adt sokba kerül holott menhelyen is vannak igen szépek akiket így megmentenél....
2012. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Szerintem is nézz körbe állatmenhelyek honlapjain, én most kapásból csak nőstény trikolort tudok, ami perzsa, de amit a tappancstanyáról linkeltek, megérdemli a második esélyt! Kezd a gyereked felelős gazdivá nevelését azzal a lépéssel, hogy nem vásárolsz neki, hanem örökbe fogadjátok!

Ne vegyél szaporítóktól 10-15 ezerért cicát, mert a gatyád rámehet az állatorvosra, ha épp valami olyan degeneratív betegsége van. Nem beszélve arról, hogy a lányod is mennyire szomorú lenne miatta.

2012. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!