Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúr vagy nöstény cicát...

Kandúr vagy nöstény cicát jobb tartani emeleti lakásban? Melyiket érdemesebb? (többi lent. )

Figyelt kérdés
A cica ivartalanítva lenne,akár kandúr akár nöstény.De viselkedésre,egyéniségre,stb melyiket érdemes választani vagy semmiben se különbőzik a két nem? A normális válaszokat köszönöm.
2011. dec. 29. 13:20
 1/8 anonim ***** válasza:
A kandúr általában odabújós, a nőstény jobban szeret játszani. De itt is igaz: kivétel erősíti a szabályt. Én kandúrpárti vagyok :)
2011. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A bújósság szerintem nem a macska nemétől, hanem az egyéniségétől függ. a lakásban tartott cicák eleve bújósabbak, nem "vadulnak úgy el", mint a kint tartott macskák. Mivel ivartalanítva lesz, így teljesen mindegy, a kandúr nem fog jelölni, a nőstény meg nem koszol semmit össze tüzeléskor.
2011. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat !
2011. dec. 29. 16:25
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kandúrok bújósabbak, de valóban sok múlik a cica személyiségén :)
2011. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem kandúrom van, téynleg extra bújós :)
2011. dec. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem kandúr és nőstény is van. Teljesen különböző a viselkedésük.

A kandúr egy évvel idősebb, de amióta a nőstény megvan, nem tudok hullámos papagájokat tartani, mert levadássza őket. Legszívesebben elajándékoznám a nőstényt, de annyi a gazdátlan macska, hogy ez lehetetlenség lenne.

Mindenképpen a kandúrt ajánlom neked.

2011. dec. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tényleg macskára válogatja,az én cicám egy ivartalanított kislány és bújós dorombolós,mindenki szereti.A szomszéd macskája kandur és egy igazi vadmacska.
2011. dec. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzők írták,macska válogatja.Én 1. emeleten lakom,és 4 hónapos kandúrom van.Nagyon aranyos,de játékból folyton összekarmol meg harapdál minket.De hát még kismacska,majd lenyugszik. :)Mi is ivartalaníttatni fogjuk.Ha ivartalanítva lesz,akkor szerintem mindegy.Azt válaszd,amelyik szimpatikusabb :)
2011. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!