Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mire gondolhat a macska,...

Mire gondolhat a macska, amikor órákon keresztül, bámulja a gazdáját?

Figyelt kérdés

A macskám már majdnem 2 órája itt fekszik a monitor mellett és engem bámul. Csak 5 percre ment el enni, de aztán visszajött.

Minden este ezt csinálja.

Hogyhogy nem alszik elközben, és hogy lehet, hogy nem unja meg?


2011. dec. 30. 00:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj,én erre akkor jöttem rá,hogy miért néz,amikor már az anyám szolt,hogy ez a macska szerelmes beléd!!!!!!
2011. dec. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdeztem már tőle, de nem akar velem kommunikálni*.*
2011. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

A munkahelyemen is van egy macska, néha ölbe szoktam venni. Az is szokott nézni, és közben kinyitja a száját, mintha nyávogna, de nem jön ki hang a torkán.

Szerintem, ők nem éreznek szerelmet.

2011. dec. 30. 00:15
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

De az más amikor ölbe veszed és néz,még jó,hogy néz!!!

Arra gondolok amikor nézed a tévét vagy beszélgetsz valakivel,és csak azt veszed észre,hogy nagy szemekkel néz téged rendületlenül....na az a szerelem!!!!!!!Azt nem lehet félreérteni,egyszerűen te vagy a minden,ez látszik a nézéséből!!!!

2011. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem akkor néz amikor ölbe veszem.

Az enyém azóta már hátat fordított.

2011. dec. 30. 00:36
 6/12 Antimod ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta, hogy ilyenkor a húrelméletet boncolgatja alfában.
2011. dec. 30. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Beléd,akkor minden cica szerelmes!!!!
2011. dec. 30. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A macskák is épp úgy szeretik a gazdijukat, ahogy a kutyák, csak ők egy picivel másként fejezik ki. Sziámi macskám valósággal nem akart elengedni. Amikor mentem ki, őt meg benn hagytam, mivel hajlamos volt utánam jönni bárhova, ahova megyek, akkor folyton utánam szaladt és fel rám. Amikor leakartam venni, akkor úgy nyúlt, mint a rágógumi. Másik macskám ha jól érzi magát, akkor "odaszól", vagyis hát nyávog, de olyan jókedvűen. Ők is szeretik a figyelmet, és ők is épp úgy figyelnek rád. Figyelik, hogy mit csinálsz, és legtöbbször ha nem is látod, akkor is ott vannak körülötted. Szeret a cicád, és ennyi, és szerintem egyszerűen csak jól esik neki a közelséged, és ezért néz rád hosszú ideig elmerengve.
2011. dec. 30. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Arra gondol, hogy "Mi a frászt tud a gazdi ezen a képernyőn órákon át bámulni??? 5 percre elment vadászni, azt elfogyasztotta, utána visszajött és tovább bámulja a semmit. Érthetetlen, miau.."
2011. dec. 30. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Talán azért szugerál mert ő is éhes.
2011. dec. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!