Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől lehet a cicámnak (10...

Attila1025 kérdése:

Mitől lehet a cicámnak (10 éves kandúr) a hátán a farka mellett a szőr két csíkban kikopva?

Figyelt kérdés
2011. dec. 30. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
verekedett egy másik kandúrral, aki belekarmolt a farkába, sebes lett, majd miután begyógyult, lejött a seb a szőrrel együtt
2011. dec. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
vagyis azt akartam írni, hogy a hátába karmolt bele
2011. dec. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Vagy esetleg kutya megkapta,vagy becsusszant valamiféle fémkerítés alatt:)

Legrosszabb esetben rühes,de ez legyen a legutolsó dolog:D

2011. dec. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. jan. 1. 11:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Javaslom, hogy mindenképpen mutasd meg állatorvosnak!
2012. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem hiszem, hogy rühes lenne, mert akkor nem csíkokban lenne kikopva, hanem foltokban, és harapdálná is az állat. az én kandúrom is tele van ilyen szőrhiányos csíkokkal, mert sokat verekszik. idővel kinő majd ott is a szőre, és keletkeznek máshol csíkok, ha megint verekszik.
2012. jan. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
idősnek mondható már a 1o éves macsek szerintem.és attol is hull a szőr.
2012. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én nőstény cicám 13 éves volt,amikor a kis unokám vele született hörgőszűkülete és allergiája miatt sajnos - más lehetőség híján - el kellett altatni, de nem volt ilyen baja. Egy másik cicám (ivartalanított kandúr) viszont szenvedett bőr betegségben olyannyira, hogy már feladtam a sok orvosi kezelés után és el kellett altatni, hogy ne szenvedjen tovább sem ő, sem én a látványtól. Ezért javaslom, hogy orvosnak okvetlenül meg kell mutatni, hátha ki tudják kúrálni! Egyébként cicáknál a 10 év még nem kor, ugyanis 18-20 évig is elélnek megfelelő körülmények között :)
2012. jan. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!