Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Segítség, a macskám megvadult!...

Segítség, a macskám megvadult! Mit csinálják? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Néha nagyon beindul, és a kezemre/karomra vadászik. Nagyon durván összkarmol, néha vérzik is, emiatt suliban sokszor kérdezik, hogy vagdossom-e magam. Anyu azt mondja, hogy ilyenkor pofozzam le és mondjam azt hogy nem, mert akkor abbahagyja, de nekem ez még egyszer sem sikerült, csak még jobban beindult.
2012. jan. 1. 02:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak veled szemben viselkedik így, vagy mással is?
2012. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
Kib*sznám az ablakon
2012. jan. 1. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Macskának hiába mondasz ilyeneket, nem fog hallgatni rá.

(ezért jobb a kutya, de pszt! :))

2012. jan. 1. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy unatkozik,vagy valamilyen ingerlő szagú a kezed,mit fogdosol?mivel mosod?
2012. jan. 1. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt nem egy ilyen cicám, hogy játék közben néha nagyon elkapta a hév ha megsimogattam, és harapott meg karmolt. Én ilyenkor azt tettem, hogy megfogtam a grabancuknál fogva (nem fájt nekik!) és 4-5 másodperc múlva már teljesen lenyugodtak. Általában ilyenkor már nem volt kedvük játszani, de pár perc elteltéável újra szent volt a béke köztünk, újra játékba tudtam őket csalni. Ilyenkor már jobban figyeltek és nem durvultak be.
2012. jan. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én vagyok a legnagyobb főellenség, bár néha a tesómat is megtámadja, anyut viszont szereti. Nem mosom semmivel a kezemet, csak sima szappannal, de szerintem annak is ha van illata, alig lehet érezni. Régebben anyumra rátámadt, de akkor lekevert neki egyet és a macska lenyugodott (vagy más játék után nézett)
2012. jan. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!