Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két másfél éves kandúrom...

Nuskó24 kérdése:

Két másfél éves kandúrom mellé szeretnék szuka kutya kölyköt, valószínű Tacskót vagy Bichont. Mennyi az esély rá, hogy befogadják és imádni fogják egymást?

Figyelt kérdés
Az egyik cicámat kutya nevelte amíg el nem hoztam, viszont a másik másfél hónapos volt s vagányabb, Öntörvényűbb!!
2012. jan. 1. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy amelyik öntörvényűbb, az bántani fogja egy kicsit, de a másik cica egész biztos, hogy szeretni fogja. De az idő során, ha felnő a kutya, akkor nemigen fogja tűrni a megaláztatást, a sérelmet, és valószínűleg hajtani fogja a zt a piszkálódó macskát. De az is lehet, hogy azt is szeretni fogja
2012. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a mieink együtt alszanak és dörgölőznek egymáshoz!!!
2012. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
S ott ki érkezett előbb? köszönöm a válaszokat!
2012. jan. 1. 21:04
 4/6 anonim ***** válasza:
az én kutyám és macskám egymáshoz bújva alszanak és a macsek érkezett előbb... Amikor elsőnek meglátta a kiskutya a macskát ugatta meg morgott rá de utána megbarátkoztak és imádnak játszani igaz a kutyámat ha felveszem és oda jön a macsek is akkor nagyon ugatja a macskát mert irígy a macskára hehe :D
2012. jan. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 adamkak ***** válasza:
szerintem nem mert a macskák már elég nagyok de ha olyan a természetűk akkor biztos befogadják.
2012. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik cicámmal imádják egymást. Egy másikkal utálják.
2012. febr. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!