Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sziámi macskám meddig tüzel?

Sziámi macskám meddig tüzel?

Figyelt kérdés
Kb 7 hónapos.Az első tüzelése 5 napig tartott,utána jött egy 1 hetes szünet,tegnap meg már megint elkezdte a vartyogást.Ez addig megy,amig nem lesz ivartalanítva?Ma akartam időpontot kérni a dokitól ivartalanításra.De azt olvastam,hogy tüzelés alatt nagyobb a vérzés veszélye,máshol meg azt,hogy tüzelés után 1 hónapot kell várni,aztán doki.De hogy várjak 1 hónapot,ha 1 hét után újrakezdi?

2012. jan. 2. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:
A macskák nem tüzelnek!!!
2012. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor mégis mitcsinál???
2012. jan. 2. 09:30
 3/8 anonim ***** válasza:
A macskák addig "tüzelnek", amíg egy kandúr be nem fedezi őket, vagy nem lesznek ivartalanítva, de tüzelés közben ne ivartalaníttasd csak amikor szünetel.
2012. jan. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na ez így nem igaz..nekem is volt macskám és tüzeltek kb. 3 hétig de lehet hogy több volt már nem emlékszem..tehát nem kell befedeztetni,ivartalanítani meg semmi :)) Magától befejezi a tüzelést :)
2012. jan. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen befejezi kemény 1 hétig :D

Amúgyis kiakartuk ivartalaníttatni,mert ha véletlen kiszalad a házból,ott a baj,mert az udvarunkon ott a kandúr.

2012. jan. 2. 14:24
 6/8 anonim ***** válasza:
el kéne vinni orvoshoz..mert ez nem normális akkor..
2012. jan. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne az interneten található "tanácsokból" indulj ki. Állatorvos pontosan meg fogja mondani. Egyébként még vemhesen is lehet ivartalanítani.
2012. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
önts rá vizet és abbahagyja a tüzelést.
2012. jan. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!