Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha egy kiscica már 4 napja...

Gaxal kérdése:

Ha egy kiscica már 4 napja eltünt már sose kerül vissza?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 20:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk 6 hetesen tűnt el a macsekunk és nyár elején. Karácsony előtt haza talált. Azt, hogy véletlen volt vagy akart is jönni nem tudni. DE jött. Még ne add fela reményt és a környéken nézelődj meg kérdezősködj. Ha van lehetőség akkor plakátolj.
2012. jan. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha fajtatiszta volt akkor szerintem keresd meg, kutas utána, jelentsd be az eltünt személyek listájába. Ha egyszerű házi macska akkor hagyd a fa*sz*ba fogj másikat.
2012. jan. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem egy kandúrom elcsavavargott.4 hónapig el volt aztán hazajott!!! Ezután teljesen egészségesen élt sokáig!

Szerintem van esély rá, hogy hazajon !!! :)

2012. jan. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Veky ***** válasza:
Mindig van esély és remény. A miénk is valamikor eltűnt, majd a anyacica hazahozta a szájában 2 nappal később...
2012. jan. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy valaki azt hitte,hogy gazdátlan és hazavitte.Nálunk is(falu) láttam olyat,hogy kis cigánylány hóna alatt vitte a kiscicát,mondom hova viszed,aszondja a sarokra a kúthoz megitatni.Mondom most azonnal add ide,van neki gazdája.Utána elkezdtem keresni a gazdit és 8 házzal arrébb találtam meg,nagyon örültek,hogy visszavittem :) Úgyhogy szerintem plakátolj.
2012. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a tiszaparti üdülőnkben lakunk 1 szomszéddal és messze a szitól xD de reménykedem
2012. jan. 9. 15:22
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeged mellett is vannak tiszaparti üdülők,ugye elég közel a természethez.Nem lehet hogy róka vitte el?:S
2012. jan. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem semmi erdő xDD a nagyim csirkéjét vitte el a róka de azért kösz
2012. jan. 9. 19:48
 9/9 A kérdező kommentje:
ja és láttak arra egy nagy macskát
2012. jan. 9. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!