Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt az ivartalanított...

Eltűnt az ivartalanított kandúrom, szerintetek van még remény, hogy előkerüljön?

Figyelt kérdés
A cicám 8 hónapos, 6 hónaposan lett ivartalanítva, még azelőtt, hogy kialakult volna benne ez a csavargási ösztön. Elképesztően emberszerető, kezes cica. Sosem tűnt még el, mindig itthon gubbaszt. Bár csak egy napja tűnt el, de sosem volt még ilyen. A környéket körbe jártam, hívogattam, de nem találtam. Nem is ütötték el, mert akkor biztos rátaláltam volna. Járt már valaki hasonlóan ivartalanított cicával, és előkerült?
2012. jan. 3. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ivartalan cicák is elkóborolhatnak, bármi megtörténhet, lehet egy finom egérke után sompolygott és kicsit távolabbra került otthonról. Rengeteg megható történetet lehet olvasni hazatalált cicákról, ezek erőt adnak a gazdiknak. :) Kitartás, ne add fel! :)

Egy példa:

[link]

2012. jan. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nyugi!Ugyanígy jártam :)

Nyáron egyik reggel eltűnt az ivartalanított kandúrunk.Sose szokott elmenni,ezis mindig itthon gubbasztott.Az összes kertszomszédot végigkérdeztem,nem látta senki.Végigmentem az utcánkon,meg a szomszéd utcán,semmi jele,hogy autó ütötte volna el.Akkor arra gondoltunk,hogy van nem messze tőlünk egy kutya,akit kiengednek az utcára,és nemigazán macskabarát,gondoltunk,szétszedte a cicát.De semmi szőrt/vért nem találtam sehol.Amikor meg már a szomszédok sem tudtak semmit,estefele se jött,akkor gondoltuk,hogy sose látjuk többet.Másnap reggel viszont itthon volt,teljesen kiéhezve :) Biztos valaki véletlen becsukta valami melléképületbe :) Úgyhogy ne add fel a reményt!

2012. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató válaszokat! Sajnos még mindig nem került elő, és most már a cica testvére is teljesen magába van zuhanva nélküle. Hát még én... :( Azért még bizakodom, hátha mégis haza talál.
2012. jan. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!