Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Másfél éves kan macskámm alig...

Másfél éves kan macskámm alig eszik, nincs nagy étvágya, a kedve jó, állandóan rosszalkodik. Miért nincs nagyobb étvágya?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
az enyémnek bár ö lány, szintén ekkor volt ilyen baja és neki bélfertözése volt. mindenképp vidd orvoshoz. föleg ha sokat fingik és büdöset. mármint az átlagnál is :)
2012. jan. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
gondja nincs azon kívül hogy kevesebbet eszik... nem tudom miért lehet ez ...
2012. jan. 5. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

a miénken se látszott. dorombolt, játszott kellette magát. de egy hét mulva kezdett keservesen nyávogni. és az is csak nekem tünt fel anyám szerint smemi baja nem volt pedig ö is imádja. de nekem ugyláccik jobb érzékem van az állathangokhoz XD


hát figy ha csak egy két napja tart akkor várj vele kicsit...de ne sokat sztem.nem normális ha nem eszik annyit mint eddig. az enyémek egész nap zabálnának ha tehetnék.

2012. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi , figyelni fogom
2012. jan. 5. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
GIMPET Multi-vitamin paszta....ez nagyon jó étvágygerjesztő,nem utolsó sorban,remek vitamin!!!!A legnagyobb kiszerelésben vedd meg,naponta 4.5 cm kell ennie,imádni fogja!!!!!
2012. jan. 6. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!