Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem konyult le a füle?

Miért nem konyult le a füle?

Figyelt kérdés
a macskám sajnos elhunyt 3 hónapos volt,beteg volt úgy kaptuk őt hogy bolhás volt bármit csináltunk vele nem sikerült és egy nap reggel 8:00 fele elhunyt és nem konyult le a füle több óra után se még akkor se amikor el temettük de tényleg meghalt nem lélegzett nem kelt fel de a füle nem konyult le hanem fel állva maradt a füle miért?
2012. jan. 6. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy elpusztult szegény, eleve 3 hónapos korában szabadott volna leválasztani az anyjától... Az, hogy bolhás volt, szintén megengedhetetlen... Tudom, késő bánat, de máskor olyan helyről szerezzeket macskát, ahol tisztán tartják őket és 9-10 hetes koránál előbb nem veszik el az anyjától, hadd szívja magába ameddig csak lehet a vitaminbomba anyatejet.


Ezt a fül dolot nem igazán értem...

2012. jan. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért kellett volna lekonyulnia?? I don't get it...
2012. jan. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
a 1.-nek szól hát igen át vágtak minket alaposan szegény macskával a 2.nak szol: a macska a fülét saját maga tartja de én azt nem értem ha elhunyt, akkor hogy tudta volna a fülét tartani?!
2012. jan. 6. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
A fülét nem a macska tarja, hanem a porcok.
2012. jan. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!