Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az baj ha az 5 hónapos cicusom...

Póra Fanni kérdése:

Az baj ha az 5 hónapos cicusomnak naponta 3x adok kaját?

Figyelt kérdés
Ilyen alutasakos és ugy szoktam h reggel adok neki 1 felet és mikor hazajövök a suliból a másikfelét és este még egy felet vagy többet 1 kicsivel.Nem akarom h elhízzon!!!
2012. jan. 6. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Magyarán naponta másfelet kap... Ez nagyon KEVÉS!!! Kell neki jó minőségű táp is, ugyanis ezek az alusok inkább számítanak nasinak, mint teljes értékű eledelnek.
2012. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

amig növendék addig nem gáz. mi is 3x etettük.most már csak reggel és este kap összesen egy fél macskakonzervet.meg esteleg egy kis szárazkaját mellé.

csak gondolom nem alutasakkal fogod etetni egész életében majd vigyázz mert nálunk ha azt kapott akkor bármi másra finnyáskodott.nekik az alutasak olyan mint a legelökelöbb vacsora neked. másnak meg kap helyette átlagvacsit és nem nézi jo szemmel XDDD ilyenkor nem kell sajnálni otthagyod neki a kaját aztán ha éhes ugyis megeszi.

2012. jan. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a macska amugyis sokszor eszik keveset. hiába boritasz elé 1 kilo tasakot. felzabálja de attol csak elhizik.ezt is figyeld majd. ja és szerintem 3 alutasak is elmenne egy nap neki.de az meg nagyon drága. lehet neki májat adni meg ha van halbol nyesedék azt is imádják, házikosztot is esznek de nem tudom már mi kell kismacskának,neten keress rá mi kell neki.
2012. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez kevés! Ilyenkor gyorsan fejlődik, sok energiát fogyaszt.

Vannak kölyöktápok azt kell adni ilyenkor. Legalább dupla ennyit kell neki adni csak elosztva nehogy behabzsolja és kihányja.

2012. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!! Ezen kívűl még kihagytam h szokott kapni szinte mindennap párizsit és persze tápot is!!!
2012. jan. 6. 14:45
 6/9 anonim ***** válasza:
A párizsival állj le, nem szabad.
2012. jan. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Miért??A párizsitól lesz valami baja?? :O
2012. jan. 7. 08:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Se kutyának, se macskának nem szabad fűszeres szemetet ennie. Egye csak meg az ember, ha annyira akarja, de ne szerencsétlen macska.

Az én macskám még sosem kapott ilyesmit és hidd el, nem nyivákol, hogy "párizsit akarooook!". Szóval nyugodtan leállhatsz vele. :)

2012. jan. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm,megfogadom a tanácsodat!! :))
2012. jan. 7. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!