Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit gondoltok erről? Szerintem...

Mit gondoltok erről? Szerintem szörnyű. :/

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 6. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

"A menhely szóvivője elmondta, hogy ezt egy égi jelként értelmezték és úgy vélték, megéri Andreának egy szerető családot keresni, ez szerencsére sikerült is."


Gratulálok. Kétszer kell túlélnie a gázkamrát ahhoz, hogy erre rájöjjön az a barom? Őt zárnám be.


17/L

2012. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
A szén-monoxid mérgezés se nem fájdalmas, se nem kellemetlen.
2012. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%
Miért, te próbáltad már...? -.-"
2012. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Kémia, 8. osztály. Nagy koncentráció mellett mire észrevennéd, hogy gond van, már halott vagy. [link]
2012. jan. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Ez borzasztó!!!!!!!Én szeretem az állatokat,képtelen lennék ilyet tenni, még ha nem is érez semmit. Kegyetlenség!!!!!!!!!!!!!!
2012. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Ti komolyan ezen vesztek össze, hogy érzi-e vagy sem? Nem teljesen mindegy? Nem az lenne a lényeg, hogy minden állatnak szerető családja legyen?
2012. jan. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod te menyni kóbor macska, kutya emg iylesmi van? ha minden embernek adsz egyet, akkor sem találnál az összesnek menhelyet. De tökéletesen igazad van! Inkább azt kellene megakadályozni, hogy ezek a "felesleges" kisállatkák megszülessenek, és akkor nem kellene ilyen retek módon elbánni velük..
2012. jan. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok.

Igazából egyetértek veletek, csak magának a cikknek a szenzációhajhász, túlhajtott szövege csípi a szememet.

Kár ezt előre megfontolt, brutális kegyetlenségből elkövetett állatkínzásnak beállítani, elvégre nem az, és végül a menhelyi dolgozóknak is megesett rajta a szívük. Mit gondoltok, a gyepmesteri telepeken mit csinálnak sok száz állattal? Arról senki nem ír Blikk-hangvételű cikket.

Nem mintha ettől jobb lenne az egész, de (Magyarországon legalábbis) a menhelyek egyszerűen anyagilag nem engedhetik meg maguknak, hogy minden egyes befogadott állatot az örökkévalóságig tartsanak szívjóságból.

És amíg nálunk ilyen az állat- és főleg macskatartási "kultúra", amilyen, és a macskák orrba-szájba, kontrollálatlanul szaporodnak elárasztva az utódaikkal a világot, szerintem vannak nagyobb problémák is, mint az, hogy a menhelyeken elaltatják az állatokat.

Igen, tényleg sajnálatos a cica esete. Még sajnálatosabb a többié, akiket vele együtt öltek meg.

2012. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, hogy a szén-monoxid mérgezés nem jár fájdalommal, max egy kicsit szédül előtte az áldozat.

De az, amit a cica az gázkamrában, és előtte átélhetett... (Betuszkolják őket egy kicsi, zárt helyre, sok cicát és kutyát, és jó időbe telik, mire......)

2012. jan. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Borzasztónak tartom az egészet.

Nagy állatbarát vagyok, és úgy gondolom, hogy azokat a barmokat kéne ilyen helyre csukni, akik csak úgy kidobják a feleslegessé vált állatokat, mert "úgyis etetik őket a járókelők".

Az meg a másik, hogy rengetegen nem rendeltetésszerűen tartanak kutyát/macskát, mert nincsenek ivartalanítva (igaz, hogy sokba kerül, de aki így gondolkodik, annak nem kell állat).

És még utána ezek a gazdák vannak fölháborodva azon, hogy milyen csúnya kiscicák-kiskutyák születnek a macskájának/kutyájának (persze az ilyenek legtöbb esetben menhelyen végzik, vagy a gazda pusztítja el őket...


Tudom, hogy itt nem sokat számít a véleményem, és úgyis a legtöbben csak átfutnak rajta a szemükkel, de mégis az lenne a kérésem, hogy akik ezt olvassátok, ha van olyan macskátok-kutyátok, ami nincs ivartalanítva, vigyétek el állatorvoshoz, mert csak így lehet megmenteni az ilyen szerencsétlen állatokat!!!

2012. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!