Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek milyen macskát...

Szerintetek milyen macskát vegyek?

Figyelt kérdés
Tudom , hogy nincs hipoallergén macska . De melyik az a fajta amelyikre nem annyira allergiásak az emberek?Ilyenre gondoltam: sphynx , devon rex,cornish rex, orosz kék és a közönséges házi macska.
2012. jan. 7. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
szerezz egy sima házi cirmost. Azok a legjobbak szerintem. Bár ez csak az én véleményem.
2012. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A szibériaira azt mondták h hipoallergén, de szerintem a szfinx is kitűnő választás.
2012. jan. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szeerinteeem a sphynx lesz.
2012. jan. 7. 09:31
 4/7 A kérdező kommentje:
a szibérait nem ismerem de akk az lesz mert megnéztem.
2012. jan. 7. 09:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Bármilyen macskát választhatsz, a perzsán, meg hosszú szőrűeken kívül. Ha együtt élsz vele, a szervezeted meg fogja szokni. Párom is allergiás a macskákra. Volt egy cicánk, arra nem volt. Az elpusztult, most van egy kismacskánk, akire az első 2 hétben nagyon allergiás volt, de utána szép lassan elmúlt. Szóval meg fogod szokni. Csak azért ne karmoljon állandóan, mert akkor előjönnek azért a tüntetek.
2012. jan. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
kösznöm szépen a válaszokat
2012. jan. 7. 13:51
 7/7 anonim ***** válasza:
A Szfinx allergizál, nagy tévedésben van az aki úgy gondolja, hogy nem, hacsak nem magára a szőrre vagy allergiás. De ha a macska nyálában lévő fehérje az allergiád oka akkor azt a szfinx is hordozza, mondjuk spontán módon bármelyik macskánál lehet olyan, hogy öröklődés folytán kevesebb az ilyen fehérje a nyálában, de az egyetlen amiről tudható, hogy nem hipoallergén csak annyira minimális allergént tartalmaz a nyála, hogy a legtöbb allergiás embernél semmilyen tünetet nem okoz, hiába hosszú szőrű (- újabb tévhit eloszlatva... ) az a szibériai macska. Sajnos itthon leginkább csak cirmos és fekete árnyalatban elérhető. Á és ha tetszenek a colorpoint cicák akkor keresd a szibériai ezen változatát a neva masquerade-t.
2012. febr. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!