Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miert harap a cicam?

Miert harap a cicam?

Figyelt kérdés
Kb 3 honapos koratol csinalja ezt csak ugy a semmiert "megtamad" es ugy harap mint egy kutya. E melle persze meg karmol is es kifulladasig csinalja. Teljesen atszellemul pedig nagyon aranyos es edes cica alapjaraton.
2012. jan. 7. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
vajon miért? mert vadállat és igy tanulja meg a vadászatot. ezt egy jo darabig fogja csinálni de aztán kezd alábbhagyni. játsz vele valami gombolyaggal madzaggal, vadássza azt a kezed helyett.az lenne a baj ha nem csinálná.
2012. jan. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nekem ugyanezt csinálja, de már 21 hónapos! Hegek vannak a lábamon, nem olyan feltűnők, de engem nagyon zavar.

A cicám megsérült, el kellett vinnünk az állatorvoshoz... Megkérdeztük tőle, mit javasol a harapásra. Azt mondta, sokat segítene az ivartalaníttatás. Februárban meg is csinálják neki.

A te cicád még nagyon fiatal, még van ideje javulni.

2012. jan. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
macskafüggö is persze.a kishugom az anyacicát az örületbe nyuzta azota utálja,nem hagyja magát. viszont a kölykét ugyanugy nyuzta a hugom de ö egy oylan macsek akit soha nem láttam még. már 8 honapos és soha nem volt még hisztis,ha ránézel már dorombol, ha összegyüröd mint egy görényt akkor is. megfoghatod a tappancsát is amit eddig egy cica se szeretett.ha játékos ugyanugy összekarmol meg harapna de nem egyfolytában.de ö szerintem ritka jo macsek.
2012. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert állítólag az oroszlán az őse és az meg ragadozó :) bár ő is
2012. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az enyém is ezt csinálja, de ilyenkor csak játszik, szerintem azt képzeli én is macska vagyok. franc tudja. a macskák is csak a saját szintjükön képesek játszani, nekik ez a harapdálás meg karmolás normális, nekünk viszont egyáltalán nem, mert fájhat. nekem is csupa karmolás néha a kézfejem.
2012. jan. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!