Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan jöhetek rá időben,...

Hogyan jöhetek rá időben, hogy a cicám mérgezett egeret evett, esetleg megmérgezték?

Figyelt kérdés

Nagy vadász a drágám, mióta jobb idő van, azóta jár ki (9-10 hónapos, pontosan nem tudom, találtam), és már megfogott eddig két egeret, legalább is ennyit láttam. Azokat nem ette meg, viszont madarat is fogott, amit feltrancsírozott, megette de ki is hányta, ennyi erővel az egérnek is neki eshet.

Nálunk nincs méreg kirakva, de ki tudja a környéken mivel védekeznek az egerek ellen.

Miből látszik még időben, mi gyanús, mi lehet mérgezés tünete, mert mikor már tényleg látványosan rosszul van akkor már késő, nem? Féltem nagyon, mikor kint van, akkor is állandóan kinézek rá, cica-ajtaja is van, hogy azonnal bejöhessen, várnia se kelljen, ha kitalálja, hogy bejönne. Tavaszig bent lakott, nem mehetett ki, hogy jól megszokjon, most meg egyfolytában féltem, mert kint annyi baj érheti, de lóg az ajtón és sikít reggelente, míg ki nem nyitjuk a kis ajtaját. :)


2009. máj. 24. 01:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Alapszabály: ha a macska/kutya levertebb, nem olyan aktív, esetleg többször hány, fosik, akkor rohanás az orvos. Lehet, hogy néhányszor csak furcsát/sokat evett, de minden betegség is így kezdődik.
2009. máj. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha megmérgetik észre fogod venni röktön ls akkor futás az orvoshoz!Mivel a kérdésedből úgy veszem ki nagyon gondos gazdi vagy és nagyon szereted a cicátad erről többet nem is írok!

Viszont ha nem eszik/iszik lusta nem játszik a kedvenc játékával csak fekszik esetleg sír akkor ideje indulni a doktor nénihez/bácsihoz!

2009. máj. 24. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!