Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám mitöl zavarodhatott meg?

A cicám mitöl zavarodhatott meg?

Figyelt kérdés

egy barátnöm azt mondta nekem, hogy a macskák látják a szellemeket.. namármost a barátnömmel ma taliztam a temetönél és a nagy kormi cicám elkisért!. a temetö kapunál megállt és csak kis idő multán jött be.. tiszta zavart volt minden 5dik lépésnél leült és körbenézett. utána pedig felült egy sírra és ott dekkolt..

utána meg elfutott a szántóföldön keresztül haza

én még ottvtan kb tiz percet, és mikor mentem haza a kocsifeljárónál várt... lehet h megszállta valami szellem?:O


2012. jan. 7. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Tutira.
2012. jan. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
túl sok TV-t nézel...
2012. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
XD vannak különös dolgok, pl nagyon sokáig néznek egy pontra és nyávognak meg fújnak .....min1 lehet
2012. jan. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Roscoe válasza:

A macskák tényleg ijesztően tudnak viselkedni.

Néha órákig bámulnak 1 pontba, aztán rászólsz, arrébbmegy, majd elkezdi ugyanazt a pontot bámulni, amit eddig...

Rémísztő...

2012. jan. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán csak ismeretlen volt neki a hely.
2012. jan. 8. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt ideírom de hogyan vitted ki a cicát? Hámban?
2012. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a macska elkísért magától, nem hurcolásztam:)
2012. jan. 8. 13:20
 8/9 anonim válasza:
túlspilázzátok a dolgot, nem kell ennyire félni az ilyenektől, szellemek nincsenek. nem1x jártam már éjszaka temetőbe nem egy alkalommal és nem találkoztam Casperrel. az meg hogy a macskák szellemeket látnak butaság. nekem hosszú évek óta van macskám (ráadásul mind fekete volt eddig :)) és sose vettem volna észre hogy szellemet lát. enyém is csinál olyanokat hogy ül egy darabig nyugodtan, aztán elkezd fújtatni és elszalad, megbolondul. játszik, vagy ezer oka lehet. levezeti a feszkót, szórakoztatja magát, ki tudja. az emberek tudod olyan dolgokat hajlamosak misztikusan megközelíteni amiket nem értenek, vagy éppen nem ismernek. az ismeretlentől való félelem. szóval a lényeg az, hogy semmi baja nincs a cicádnak, csak egyszerűen ilyen bohókás.
2012. jan. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Roscoe:


Enyém is bámulni szokott egy pontra, de olyankor általába ilyen bogarakat les, vagy szöszöket. Figyeld meg a macskát amikor vadászik, képes mozdulatlanul figyelni egy pontot hosszú perceken keresztül. Ilyen a macska, nincs benne semmi különös.

2012. jan. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!