Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Utalhat valamilyen betegségre,...

Utalhat valamilyen betegségre, ha a macskám egyszerűen képtelen abbahagyni az evést?

Figyelt kérdés
Tehát 11 hónapos a cicám, eddig semmi probléma nem volt az evési szokásaival, az állatorvos tanácsára napi 1-2-szer kapott macskakaját + száraztáp mindig volt kint. Egy hónapja azonban megváltozott: állandóan kaját kér és eszik. Mindig vékonyka volt (féreghajtva volt, de sosem volt férges), most sem hízik, csak az izmai nőttek... A szőre szép csillógó, játékos, mint eddig, de már napi 4-szer kell neki adni enni, különben vonyít. (A szó szoros értelmében) A száraztápot is eszi, kb annyit, mint eddig. Utalhat betegségre, vagy csak unatkozik, vagy növésben van még mindig? Amúgy kb 6 kilós, de mint már említettem, semmi "zsír" nincs rajta.
2009. máj. 24. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy vemhes?lány cica? amugy lehet hogy még fiatal és szüksége van rá
2009. máj. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kandúr és ivartalanítva volt kb 4 hónapja... de azért köszönöm :)
2009. máj. 24. 13:29
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is van egy 10 hónapos kandúr cicám és ő is állandóan enni akar :) de nagyon sovány pedig annyit eszik mint egy kutya kb 2-3 kilónál nem több első hozzászoló vagyok :D
2009. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:) Örülök, hogy más is van így vele... :) Ja igen, ha meg nem kap (számára kellő mennyiségű) kaját, akkor dúlfúlva rohangál a lakásban, mikozben morog... :)) Mégegyszer köszönöm a válaszaidat! :)
2009. máj. 24. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Féreghajtót szoktál neki adni?Mert a férgesség egyik tünete ha feltünően megnő a macska étvágya.
2009. máj. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Másfél hónapja volt féreghajtáson.. de akkor viszem megint... Köszi a választ! :)
2009. máj. 24. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!