Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Iszonyatosan megy a kiscicám...

Iszonyatosan megy a kiscicám hasa, van valami ötletetek, hogy mi lehet a baja? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja tettem fel kérdést, hogy megy a cicám hasa, a diéta, amit az orvos ajánlott nem használ.

Azóta elmentem egy másik dokihoz, aki azt mondta, hogy ne adjak neki egyáltalán macskatápot és konzervet, mert a búzát nem tudja megemészteni.

Kap Normaflore-t és neugranormonnal is kenegetem a popóját, mert már iszonyatosan kipörsent...


Egy ideig mintha javult volna, most viszont már szó szerint folyik belőle a lé.

Annyira híg, hogy szó szerint lé, nem is hasmenés...


Hívtam a dokit, de már nem rendel, a kocsink kipufogója pedig naná, hogy ma szakadt le és a szerelőnél van... Szóval elvinni sem tudom sehova.


Kérlek, segítsetek, hogy mi ez??

Fertőzés? Minden oltása megvan...

Azt tudni kell, hogy most kb. 3 hónapos, a Noétól fogadtam örökbe és hozzájuk annyira macskanáthásan került, hogy a bal szemét ki kellett operálni és a másikra is alig lát.

(arra most rá is húzódott a belső szemhéja.)


Szóval lehet, hogy ez a hasmenés is ennek valami maradványa?...

Mindig is híg volt a széklete, de nem ilyen brutálisan...

Na meg bent tudta tartani.

Most mindenfelé csöpögteti...:(



Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. jan. 8. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, mi lehet a baj, de ha budapesti vagy, tudok ajánlani megbízható orvost.
2012. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbálj főtt csirkemellet főtt rizzsel keverve adni neki (én tettem bele egy csipetnyi széntablettát is, mikor ment a hasa). Sajnos, tápváltáskor valóban lehet hasmenésük. Arra figyelj, hogy eleget igyon. Inkább nyomjál a szájába fecskendővel vizet.
2012. jan. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!