Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit csinaljak a cicaimmal?

Mit csinaljak a cicaimmal?

Figyelt kérdés

Van egy cicam,akinek nyaron szulettek kolykei es megtartottam az egyik kislanyt.De most,hogy nagyobb(6 honapos) az anyamacska megvaltozott(elkezdett harapni,karmolni,morog es veri a kicsit).

A valaszokat elore koszonom.


2012. jan. 11. 09:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
valószínűleg területi ügyek rendezése, vagy lehet megint vemhes, vagy tüzel
2012. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
De nem csak a kicsinek fuj,morog ,hanem nekem es a csaladomnak is.
2012. jan. 11. 10:10
 3/26 anonim ***** válasza:
58%
Első körben ivartalanítsd, mert a hormonok gerjesztik az agressziót. Ivartalanítva már jelölni sem fog váladékkal csak a pofácskájával. Valóban területi vita lehet, tüzelésről ebben a sötét időszakban még nem lehet szó. De majd február vége felé lesznek komoly bunyók.
2012. jan. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

Nekem is ugyanez a problémám! az én csajszicicámnak születtek kölykei és egy fiúcskát megtartottunk. Régen nagyon édesen együtt aludtak, most meg kergetik egymást és fújnak (főleg az anya a fiára).


:'(

2012. jan. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

Ivartalanítsd őket. Vagy legalább az egyiket.

Egy macska pár hónapos koráig gondozza csak a kölykeit utána , neki mindegy hogy mi lesz velük.

2012. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ivartalanjtás a megoldás ahogy azs előbbiekben irták
2012. jan. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat.
2012. jan. 14. 09:53
 8/26 anonim ***** válasza:
Az én anyamacskám is véletlenül vemhes lett 3 éve, és szült 3 cicát. Azóta ha közelítenek a "kölykök" más fúj és csapkod feléjük az anyamacska. Szerintem azért mert tudja hogy az ő kölykei, de már nagyok, így nem akar róluk tudomást venni. lerázza őket.
2012. jan. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez tök normális, a "leválasztás" része, a kölyök már nem kölyök többé, így az anya már nem akarja táplálni, babusgatni, pesztrálni. A kölyök persze még menne az anyjához de majd megtanulja hogy már önállóan kell boldogulnia.
2012. jan. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat!
2012. febr. 8. 15:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!