Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskáknak szorhullás ellen...

Macskáknak szorhullás ellen mit kell venni?

Figyelt kérdés

Van egy gyonyoru 3 éves sziámi cicám, de nagyon hullik a szore, azthittem, hogy ez idoszakos de nemmulik el neki.

Ráadásúl ha kajaszagot érez akkor mindig elkezd kohogni. Lehet valami baja szegénynek?


2012. jan. 11. 13:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Speckó fésűt.
2012. jan. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet hogy a kajának a szagától köhög, de szerintem mutasd meg egy állatorvosnak!

nekem rengeteg cicám volt de egyiknek sem volt ilyen problémája hála Istennek. írd le mi újság vele :)

2012. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké, koszonom szépen!
2012. jan. 11. 13:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is a fésülést javasolnám. 2-3 naponta. Nálunk bevált.
2012. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tényleg speciális fésű kell, mi a gond ezzel? Az én macskáimnak is hullik állandóan, ezért fésülöm speckó visszafelé hajló kefével.
2012. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy étel allergiája van.

Én is átfésülöm a macskáimat, hetente, kéthetente, de leginkább azért hogy ne nyelje le amit a fésű kiszed.

Mindenképp vidd el orvoshoz, mert az a megoldás. Lehet allergia, bőrbetegség, de akár valami rejtett probléma is ami ezt okozza.

2012. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly tavasszal úgy levedlett a macskám, én is kórosnak ítéltem meg, a hasán már nem volt szőr, teljesen csupasz volt, elvittem dokihoz és kinyomta a bűzmirigyét, adott neki szurit és vissza nőtt a szőre is azóta nincs probléma!
2012. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Fésűt az vegyél és gyakran fésüld...kellene valami vitamin, vagy immunerősítő, amit kellene szednie, mert lehet legyengült az immunrendszere, vagy gyulladása van, vagy bekapott valami macskavírust vagy bacit és ezért is köhög.
2012. jan. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!