Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan vegyem rá szüleimet...

Hogyan vegyem rá szüleimet hogy tarthassak macskát?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok már kinéztem magamnak egy skót lógófülűt annyira megtetszett. De tesóm utálja a macskákat azt mondja büdös az olyan háztartás ahol van.
2012. jan. 12. 22:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni. Hamarosan úgyis felnőtt leszel, tehát a saját otthonodban majd azt csinálsz amit akarsz.
2012. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mond meg hogy lelki szükségleted a macska. Érzelmileg csak így tudsz kiegyensúlyozott lenni és egészséges felnőtté válni.:-)
2012. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek szabad döntese van, mas akarata ellenere nem tudod öt ravenni semmire, tisztesseges modszerekkel. Engem sem tudnal ravenni macskatartasra.
2012. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha lesz gyerekem, biztos veszek neki, hörcsögöt, fehér egeret, ékszer teknőst (nem tudom árulnak-e) macskát, kutyát. A gyerekkorom szép emlékei.
2012. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsónak üzenem, hogy remélem, előtte megtanítja a gyereket, hogyan bánjon vele. Egyébként én is így vagyok vele.
2012. jan. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én úgy oldottam meg anno, hogy Hazavittem egy talált cicát. Út közepén, az autók között remegett, anyuék, meg beleszeerettek.
2012. jan. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen cicáim vannak. :) Engem is nagyon elbűvöltek. Megkérdezhetem melyik tenyésztőtől szeretnéd venni?

Büdösnek egyébként nem büdösek, DE nagyon jól át kell gondolni, mert nagy felelősséget veszel a nyakadba. Számolj azzal, hogy a szőr látszódni fog a házban, bárhogy is takarítasz, a kajája nem olcsó, az oltások nem olcsók, ott az ivartalanítás ugye, és ha nincs szerencséd, akkor pont egy zakkantabb cicót fogsz ki, aki tönkretesz mindent, vagy hülye szokásokat vesz fel.

2012. jan. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kikérjük magunknak a bűzt! Tessék bemenni egy kutyás lakásba! (Bocsi a kutyásoktól!) Egy ivartalanított cicának meg aztán végképp csodás az illata, imádom őket szagolgatni. :)

Van egy ismerősöm, aki egy ivaros kandúrral él egy kis lakásban. Nos, ott már a folyosón érezi lehet a macska vizeletének a szagát. Elmondása szerint ő nem érez semmit.

2012. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem nőstény cicám van, a szobámban alszik és egyáltalán nem büdös. Szerintem a macska egy rendkívül tiszta állat, ő is folyton mosakszik. Egyébként néha én is megfürdetem, nem azért mert piszkos, hanem mert imádom rajta a kókusz illatú sampont :-), kicsit hosszú a szőre és jól megtartja az illatot, még 2 hét után is érzem rajta. A kandúrokkal nem tudom mi a helyzet, ők lehet, hogy picit szagosabbak,bár ivartalanítással ez megszüntethető gondolom....Az almosát viszont rendszeresen takarítani kell. Szerintem csak akkor tarts macskát, ha komolyan átgondoltad, hiszen most 17 éves vagy egy macska 15-20 évig él, és sok törődést kíván, nem kaktusz amit elég havonta meglocsolni....és mi lesz vele, ha továbbtanulsz, munkahelyed lesz stb......Tehát főleg az állattartás ezen részét gondold jól át!
2012. jan. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ez a leghülyébb kifogás, mivel a macska a legtisztább állat. Ivartalanítani kell, és akkor nem sprickol össze mindent. Az almot meg gondolom nem a nappali közepére akarjátok tenni. Rendszeresen cserélni kell, és azzal se lesz gond.


http://www.youtube.com/watch?v=ARLXKkbyYi8


Ezt pedig mutasd meg neki : )

2012. jan. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!