Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kandúrkám nemsokára 6 hónapos...

Kandúrkám nemsokára 6 hónapos lesz, de néha rájön vmi és akkor rohangál össze-vissza a házban, azért csinálja mert még kicsi?

Figyelt kérdés

Olyan édes olyankor, meg tudnám zabálni. Csináltam olyat h feküdt a szobámban, én meg el kezdtem a házban egyik szobából a másikba szaladgálni, aztán kedvet kapott ő is, és fogócskáztunk.

Nektek van hasonló kedves sztoritok?


2012. jan. 13. 13:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Enyém épp az este csinálta. Egyszer csak nagyot morrant, felugrott és őrült tempóban nyargalt le-fel. Hogy mi leli ilyenkor őket, sose tudjuk meg.
2012. jan. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ismerős...:D

Enyémnek ilyenkor szokott koppanni a feje a szék lábában vagy ilyenkor szokott elcsúszni és nekicsattanni a falnak...:D

2012. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, az én cicám is ilyen bolondos.Este-reggel mindig fogócskázni kell vele,és közben hangosan kurjangat, tisztára mint egy gyerek :-D
2012. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 adamkak ***** válasza:
Igen az enyém is reggel meg este szaladgál ez a macskák játékossága miatt van. az enyém egyszer futott beért a konyha ajtóba és megfogta a kaparófáját (egy félbevágott fa, nem egy egész fa hanem csak egy darabja)és a béna egyik mancsával se tudott jól megkapaszkodni mind a kettő lába le csúszott és szegény beverte a fejét tudom hogy nem illik de én azért ki nevettem de nem fájt neki meg semmi.Egyszer meg futás közben felborított az én 50 kilómat nem tudom hogy tudta fölborítani de nagyon ment neki.xd
2012. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

:D

most nyugodtan alszik, majd este biztos átvált:D


nagyon aranyosak tudnak lenni.

amúgy mikor növik ezt ki?

2012. jan. 13. 15:44
 6/10 adamkak ***** válasza:
szerintem minden macskánál más és az enyém megint rohangál(hehehe)
2012. jan. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ketten csinálják ezt. Késő este és kora reggel. Mint két mini gyorsvonat.
2012. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de megnézném :D
2012. jan. 13. 16:22
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem próbáltátok ki, hogy mit csinálnak egy zacskóval? Sima zacsit (amilyet mondjuk a tescoban kapsz) tedd le elé, kb. 2 mp-en belül benne lesz a macska, legalább is az enyém akármilyen zacskóba képes belemászni, ha kicsi a zacskó, akkor csak a fejét dugja bele...:D Általában utána belülről elkezdi tapogatni a zacskót, és élvezi, hogy csörög.

Dobozzal ugyan ez a helyzet:D

2012. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha már doboz: [link]

Homályos, mert futtában kaptam le :))

2012. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!