Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyibe kerülhet az álltorvos...

Mennyibe kerülhet az álltorvosi ellátás 4 kismacska kezelésekor kb?

Figyelt kérdés
4 hetesek, nagy valószínűséggel elkapták a macska náthát.Gondolom antibiotikumot fognak kapni.Kb. mennyibe fog kerülni?Mert el szeretném vinni őket, nehogy komolyabb bajuk legyen, de nem sok pénzem van.
2009. máj. 26. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűbb lenne, ha kihívnád az orvost, akkor nem fertőződnek felül a rendelőben a kicsik.

Pár ezer forinttal számolj macskánként. (Ha macskanátha)

Az anyjuk gondolom nem oltott (most láthatod, hogy egyszerűbb lett volna 2-3 ezer forintért az anyjukat oltani) őt be kell oltani, mert visszafertőzi a kicsiket.

A kicsik oltására is gondolj, a 8-9. héten meg kell kapniuk az első oltásukat.

2009. máj. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy hol van az állatorvos, nagyon eltérő árakon dolgoznak (Bp-en 2-3-4-szer annyiba kerül, mint vidéken). Szerintem mindenképp vidd el őket és beszéld meg, hogy részletre kifizeted. Ha elhivattott és jó a doki és nem csak a pénz érdekli, akkor mindenképp segíteni fog és nem hagyja szenvedni őket. Gyorsan vigyed őket, mert még nagyon picik és el is pusztulhatnak a macskanáthától, ha az a bajuk.
2009. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igazából a szüleim macskája a nagy is.Nekem még nincs önálló fizetésem, most is a diákmelóval keresett pénzemből szeretném őket elvinni orvoshoz.Az lehet hogy jobb lenne ha kijönne, csak az is plusz pénz.Sajna a szüleim nem akarnak ilyenre költeni, mert nekik is alig van most pénzük.
2009. máj. 26. 12:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én utcáról "szedtem össze", egy súlyosan macskanáthás kiscicát(majdnem belehalt). Nekem több mint 30.000ft-ba került, mire meggyógyult, de Ő már tényleg súlyos beteg volt.
2009. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én na vittem állatdokihoz a két kismacsekunkat (valszeg macskanátha). Kaptak 2-2 injekciót + szemcseppet. Igy volt 3oooft. Ja és a doki rendes volt mert nekem adta a szemcseppes tubust amivel naponta kezelnhetem itthon is őket. Nem is szemcsepp,hanem inkább folyékony krémes anyag van benne. Szerintem minimum 1oooft/macska áron számolhatsz nyugodtan,plusz a gyógyszer és injekció,ha kapnak.
2009. okt. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!