Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért/mitől köhög a macska?

Miért/mitől köhög a macska?

Figyelt kérdés
Köhögés szerű cselekvését az 5 hónapos macskámnak nemrég észleltem. Napi 1-2-szer csinálja ezt. Biztos, h nem fázott meg, mert csak benti cica. Mitől köhöghet?
2012. jan. 17. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
akár allergiás is lehet, jó lenne egy kivizsgálás neki
2012. jan. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én macskám is köhög néha, semmi baja nincsen. amikor nyalogatják magukat, egy csomó szőrszálat lenyelnek, ami néha ott marad a torkukban és köhögés ingert vált ki.
2012. jan. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

asztma is lehet, de nem nekünk kéne itt találgatnunk, hallgassa meg egy doki

az enyém soha nem köhögött a szőrtől, de néhány évesen allergiás lett a virágporra, ott aztán volt fuldoklás, kapott gyógyszert így átvészeltük a nyarakat

2012. jan. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is köhögök néha napközben, pedig semmi bajom nincsen, mégsem szaladok mindjárt orvoshoz. tök normális, ha néha köhög valaki, ez az állatoknál is így van.
2012. jan. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a szőrcsomótól
2012. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! :)
2012. jan. 17. 18:47
 7/8 anonim ***** válasza:
Nene! Az ilyesmit nem szabad félvállról venni! Ez féreg! Hidd el nekem, én jártas vagyok az ilyesmiben, nekem is van macskám. Nézesd meg az ürülékét egy állatorvossal. Lehet a szőrcsomóktól is, de nincs kizárva a féreg sem, ami a légcsövekben mocorog és ettől köhögést okoz. Ha köhögése ilyen: előrehajol, orrát egyenesen tartja és a köhögés hangzása teljesen emberi, utána nagyokat nyeldekel a cica, akkor biztos, hogy féreg.
2012. jan. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Állatorvos, és addig is egy ilyen nem árt otthonra: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!