Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért nem ivartalanítjátok a...

Miért nem ivartalanítjátok a macskátok?

Figyelt kérdés

Tele ez az oldal ilyen kijelentésekkel, hogy megint szült a macska, megint felcsinált valakit a kandúr.

Ti akik ilyesmit vagy hasonlót írtok..


Teljesen komoly a kérdés, Budapestieknek, Pest megyeieknek szerintem még tudok is segíteni kedvezményes ivartalanításban.


2012. jan. 19. 15:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem mind az 5 macskám ivartalanítva van és abból 2 kandur 3 nōstèny!
2012. jan. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ennek örülök, te felelős gazdi vagy. A kérdés tényleg azoknak szól akik nem teszik ezt meg a cicájukért. Szeretném tudni, hogy mi áll emögött. Nem tudják, hogy miért jó, féltik a cicát, vagy csak ennyire nem foglalkoztatja az embereket?
2012. jan. 19. 20:25
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Ma voltunk ivartalaníttatni, ez az első ilyen élményem : )

Még a rendes étket is sajnálják a cicáktól, mért ivartalaníttatnák őket .. sajnos Magyarországon elég elmaradadott még az emberek felfogása ilyen oldalról, de reméljük az évek során változik.

Több ivartalanítási akciónak kéne lennie.

2012. jan. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2012. jan. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

Én is ivartalaníttattam mindkét cicámat. Több ember felruházott a "szívtelen" jelzővel, de voltak akik rákérdeztek, hogy én mit szólnék egy hasonló műtéthez?

Erre már nem is tudtam reagálni. Hogy lehetnek ennyire buták az emberek?!

Be kellene vezetni azt amit a kutyáknál.

Kötelezni kellene a macskatartókat, hogy vetessék fel a macskájukat nyilvántartásba, és ha elérte a cica azt a kort, hogy már ivartalanítani lehet, levélben figyelmeztethetnék a tulajdonost, hogy végeztesse el a műtétet. Aki pedig ezt nem teszi meg, az fizessen büntetést!

2012. jan. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk több cicánk is van, egy kivétellel mindegyik ivartalanítva. Őt is szerettük volna, de nem bírta az altatást. Ez már a műtét közben derült ki, 10 órán keresztül még az is bizonytalan volt, hogy életben marad-e. Szerencsére megúszta és egyéb maradandó károsodása sem lett. A doki azt mondta, ha kandúr lenne, bódítással és helyi érzéstelenítéssel valahogy megoldaná a dolgot, de mivel nőstényről van szó, nem tud mit tenni. Ő szobai cica, soha nem megy ki (mehetne, de nem akar), így eddig nem volt ebből gondunk. Már 5 éves.
2012. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
7 éves lány cicám soha nem szült. Van hím macskám, ő meg nem megy sehova csak a kertbe, biztos nem csinál fel egy cicalányt sem. Szóval nem is látom értelmét hogy ivartalaníttassam bármelyiket is. Emellett vidéki vagyok, 10ezer ft-nál kezdődnek itt ezek a műtétek, nem is lenne rá pénzem.
2012. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van több macskám, nagy részük ivartalanítva van, a többire egyelőre nincs pénz, de vigyázunk hogy nehogy megtörténjen a baj.
2012. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
undorítóak az ilyen emberek akik hagyják hogy a kandúrjuk "felcsinálja a környék macskáit". persze ha az ő kedves nőstény macskája terhesen jönne haza akkor mit csinálna a kölykökkel? lehúzná őket a wc-n??? ostoba emberek
2012. jan. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Egyetértek veletek, szerintem se tudja mindenki hogy miért jó hosszú távon az ivartalanítás, és aláírom hogy van olyan hogy nincs rá pénz, én is több hónap alatt raktam félre.

Kedves nyolcadik válaszadó, bocsi a megszólításért:D

Kérlek küldj egy privát üzit hogy hol laksz, lehet hogy tudok neked segíteni.

Aki pedig azt írta, hogy vidéki, kérlek te is írd meg hol laksz, hogy küldhessek neked friss infót ivartalanítási akciókról! Ne vegyétek tolakodásnak, köszönöm!

2012. jan. 21. 23:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!